Apple her sene sonu olduğu gibi bu sene sonunda da ücretsiz olarak indirilen en iyi 10 uygulamayı AppStore'da paylaştı. Apple verilerine göre indirilen her uygulama günümüzde sürekli kullanmakta olduğumuz uygulamalardır.

 

İşte AppStore'da indirebileceğiniz en iyi 10 uygulama 

 

1.FaceApp


FaceApp 2019 yılında Apple'da en çok indirilen uygulama oldu. FaceApp uygulamasında resminizi yüklediğiniz zaman yüz hatlarınıza göre seçtiğiniz yaş aralığına göre sizi yaşlandıyor ya da sizi bebeksi yüze sahip yapabilen bir uygulamadır. 

 

2.Trendyol 


Trendyol uygulaması alışveriş yapmayı çok sevenler için gayet kullanışlı bir uygulamadır. Trendyol yapmış olduğu reklamlar ile fazla kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı.

 

3.Instagram


Instagram uygulaması fotoğraf çekmeyi sevenlerin, severek kullandığı bir uygulamadır. Günlük hayatta yapılan aktiviteleri hikaye olarak 24 içerisinde görünecek şekilde paylaşabiliyorsunuz. 

 

4.Tik Tok 


Tik Tok uygulaması arka fonda çalan müzik ile video çekip paylaşabileceğiniz bir platformdur. 

 

5.WhatsApp 


WhatsApp uygulaması ülkemizde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Mesaj gönderme dışında fotoğraf, video paylaşabilir, görüntülü konuşmalar yapabilir ve 24 içerisinde kişilerimize görünen hikaye paylaşabiliriz. 


 

6.YouTube 


YouTube uygulamasında makyaj videolarından, bir gününü geçirdiği videoya kadar bir çok video bulunmaktadır. YouTube uygulaması ile tüm dünyaya adınızı duyurma imkanınız bulunmaktadır.


 

7.Netflix Netflix uygulaması son dönemlerde en popüler olan dizi ve film izleme uygulamasıdır. Tüm bölümlerini izleyebileceğiniz yabanci ve türkçe diziler, yabancı ve türkçe filmler fazla fazla bu uygulamada bulunmaktadır. 

 

8.Letgo Kullanmadığınız eşyalarınızı satmak mı istiyorsunuz. Letgo uygulaması tam size göre. Kullanmadığınız ya da atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı Letgo'ya yükleyerek kolaylıkla satıi yapabilirsiniz. 


 

9.Google Haritalar

 

Google Haritalar uygulaması ile bulunduğunuz noktadan gideceğiniz noktaya, ulaşımı araba ile mi yoksa yürüyerek mi gideceğinizi seçerek sizi en kısa rotadan götürür.


 

10.Spotify


Spotify uygulaması geniş müzik listesine sahiptir. Spotify'da kendi listenizi oluşturabilirsiniz ve oluşturduğunuz listeyi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. 

 

iOS kullanıcılarının indirdiği uygulamalara bakacak olursak, sosyal medya ağırlıklı liste olduğunu görüyoruz. Alışveriş uygulaması Trendyol'un 2.sırayı alması ise alışveriş yapmayı sevenlerin arttığının göstergesidir. 

 

Apple'ın yayınlamış olduğu 2019 yılı listesinde farklı yazıları da sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. 

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum