En iyi android telefonlar 2020 yılı için yapılan AnTuTu testlerinin sonuçlarına göre yeni cihaz alacak tüketiciler için sunulmuştur. Akıllı telefon satın alma fikrine sahip olan tüketiciler internet üzerinden detaylı şekilde bütçelerine ve segmentlere göre telefon araştırması yapmaktadır. AnTuTu  platformu da bu ürün araştırması sırasında verilerine en çok güvenilen ve takip edilen platformlardan bir tanesidir. Analiz ve testler sonucunda orta segmentteki en iyi android telefonlar yazımızın devamında sizler için sıralandı. 400 bin 742 puan alarak orta segmentin en iyi akıllı telefonu unvanını AnTuTu MediaTek Dimensity 820 işlemcili Redmi 10X 5G almıştır.

2020 Yılında İlk Üçe Giren En İyi Android Telefonlar

  • Özellikleri göz önünde alındığında tam bir fiyat performans ürünü olan  Redmi 10X 5G'nin 8 GB RAM ve 128 GB ile oldukça geniş bir depolama alanına sahiptir.
  • Redmi’nin en büyük rakibi is Kirin 985 işlemcili Huawei Nova7 Pro olmuştur. Yapılan testlerde 399 bin 883 puan almıştır.
  • Üçüncü sırayı ise Nova 7 almaktadır. Kirin 985 işlemciliye sahip bu cihaz oldukça iddialı özelliklere sahip.

Orta Segmentin En İyi Android Telefonları

  • Listenin devamında üstün özellikleriyle Redmi 10X Pro 5G modelini görmekteyiz. Media Tek Dimensity 820 işlemciye sahip olan cihaz, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı gibi güçlü özelliklerinden dolayı 398 bin 212 puan alarak listenin devamında olmaya hak kazanmıştır.
  • En iyi android telefonlar listesinde  alan diğer telefonlar arasında ilk kez Qualcomm işlemcili bir telefon yer alıyor. Redmi Note 9 Pro, Snapdragon 750G'den güç alan bir cihazdır. Listenin son sıralarında yer alan ürün 348 bin 343 puanla listenin üst sıralarından hayli uzakta yer alıyor.

AnTuTu testlerine göre 2020nin sonlarında açıklanan verilerden elde ettiğimiz tüm bilgileri sizler için derledik. Ancak girdiğimiz 2021 yılı itibariyle piyasada bulunan ve yeni girecek cihazlar ne tür özellikler sunacak merakla beklemekteyiz. Akıllı telefonlar ve güncel teknolojilerle ilgili daha fazla yazıya bloğumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz değerli iş ortaklarımız için CepteTamir olarak sunduğumuz hizmetler arasında; en kaliteli batarya değişim ve ekran değişim hizmetlerimizin yanında telefonlarınızın tamir işlemleri için sizlere yardımcı olmaktayız. İster evinizde, ister ofisinizde, İstanbul’da olduğunuz yere gelip, anında aracımızın içerisindeki özel ekipmanlarımızla cihazlarınızı tamir etmekteyiz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum