Google’dan son güncellemeyi indiren Android cihaz kullanıcıları birdenbire telefonlarının bataryasının olması gerekenden daha kısa sürede tükendiğini fark etti.


Kullanıcılarına daha yüksek hız ve performans vadederek piyasaya sürüden Android 9.1 şarj ömrünü kısaltması nedeniyle kullanıcılar tarafından eleştirilmeye başlandı. Sosyal medyada tepkilerini dile getiren kullanıcılar, normal şartlarda 2 gün kullandıkları cihazlarının şarj ömrünün 1 güne indiğinden şikayet ediyor.

 

Kullanıcılar Yeni Sürüme Güncelleme İstiyor

 


Yeni sürümdeki batarya sorununa çözüm arayan kullanıcıların önemli bir bölümü eski sürüme dönmeye başlamıştı. Google’ın yeni sürümle ilgili artan şikayetleri üzerine harekete geçtiği ve batarya sorunuyla ilgili olarak önlem alacağı öğrenildi. Yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığı öğrenilen Google’ın önümüzdeki günlerde sorunu gidermek için güncelleme yayınlaması bekleniyor.

 

Batarya sorunları sadece yazılımla ilgili olmayabilir

 


Google’ın yeni güncellemesinin batarya ömrünü kısalttığının ortaya çıkmasının ardından kullanıcılar cihazlarının batarya performanslarını yeniden gözden geçiriyor.Akıllı telefonunuzun batarya ömrü yazılım, sahte uygulamalar, sahte antivirüs araçları ve reklam yazılımları nedeniyle kısa sürede bitmektedir. Fakat bunun yanında ciddi bir kullanıcı hatası nedeniyle de bataryanızın ömrü tükenmiş olabilir.

 

CepteTamir ailesi, cihazlarınızın batarya problemlerini Türkiye’nin en iyi şartlarında ve  %100 müşteri memnuniyeti gözeterek çözmektedir. Batarya değişiminde tamamen orijinal parçalar kullanan uzman ekibimiz, 6 ay garanti vererek hizmet sonrası süreçte de çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almaktadır.

 


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

 

  • Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.

 

  • Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.

 

  • CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.

 

  • Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.

 

  • Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.

 

  • Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.

 

  • İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz. 

 

  • Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum