iPhone 12 modelinde daha fazla hız ve olanak sağlayacak Wi-Fi standartları kullanılarak AirDrop'u iyileştirmeyi planlıyor. Ağ bağlantı teknolojileri yenilikler ile birlikte üst düzey bir hal aldı. 5G teknolojisinin yaygınlaşmasıyla birçok telefon markası kendini göstermeye başladı ve Wi-Fi adı ike birçok gelişme gündeme geldi. Telefon, bilgisayar ve birçok teknolojik aletlere bağlantı kurduğumuz bu dönemde, bağlantı hızı ve olanakları için telefon üreticileri yarışa girdi. Ortaya atılam iddialar, Apple'ın bağlantı teknolojisinin bir üst seviyeye çıkaracağını da ortaya çıkarmıştır. 

Apple bir sonraki iPhone serisinde, Wi-Fi teknolojisine sahip olacak. Elde edilen bilgilere göre iPhone 12 kısa menzili 802.11ay Wi-Fi desteği ile birlikte satışa sunulacak. Yeni iPhone modelleri çok daha hızlı ağ altyapısına sahip olacak. 60 GHz spektruma sahip 802.11ay teknolojisi yeni iPhone modellerinde daha hızlı bağlantı sağlaması ile birlikte gecikme miktarını da oldukça düşürecek. Apple, bu özelliği AirDrop bağlantısının daha hızlı elde etmesinde kullanacak. 

Qualcomm, yeni iPhone modellerinde kullanılacak olan 60 GHz hıza sahip olan Wi-Fi destekli yonga setine sahip. Wi-Fi ile birlikte performans ve verimlilikte telefona faydalı olacak. Qualcomm'un yonga seti, sürekli çalışır durumda olan Wi-Fi algılama yeteneği ile hareketleri ve konumu tespit etmelerini sağlayacak. İleri teknoloji yonga setine sahip olması cihazların ve mobil cihazların kullanıcılara yenilikçi ve gelişmiş bir kullanum tecrübesi de sunmasını hedefliyor. 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum