Bildiğiniz gibi gelecek yılın iPhone’larının çıkmasına neredeyse 1 yıl kadar bir süre var. Ancak gelecek bu yeni modelin birçok konsepti ortaya çıkmış durumda. Elbette bu konseptlerin bir kesinliği yok ancak yine de iPhone severleri heyecanlandırmaya yetiyor.

 

Sızdırılan bir rapora göreyse, iPhone 12 olarak adlandırılacak yeni telefonların kutusundan AirPods da çıkıyor olacak. Yanlış duymadınız!.Normalde iPhone kutusunun içinden kablolu klasik kulaklık çıkıyor. Ancak kullanıcılar tarafından eleştirilen bu hamleye Apple tarafından bir hamle gelebilir. 

 

 

AirPods kutu içeriğine dahil edilebilir mi?

 

Yakın zaman önce satışa sunulan yeni AirPods Pro’lar sunduğu yüksek performans deneyimi nedeniyle oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahip olmasıyla eleştirilse de kısa sürede rekor sayıda satışa ulaştığını söyleyebiliriz.

 

Bu nedenle Apple, yeni iPhone’nunda bu kulaklık içeriğini sunar mı bilmiyoruz. Ama müşteri deneyimi odaklı düşünen şirket, eleştirileri göğüsler ve kulaklığın 159 dolarlık bir etiketini indirmeyi başarırsa kutu içeriğine AirPods ekleyebilir.

 

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce kutu içeriğine bu ürünün dahil edilmesi Apple’ın işine gelir mi?

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum