Oyuncular için özel olarak geliştirilen Asus ROG Phone 4 hızlı şarj özelliğiyle piyasaya sunulacak. Bu özelliğiyle serinin yeni telefonu dikkat çekiyor. ROG Phone serisi içinde yer alan telefon 2021'de çıkan diğer telefonlara ayak uydurarak hızlı şarj özelliğiyle gelecek.

65W Hızlı Şarj Desteği İle Geliyor

Son yıllarda daha fazla talep görmeye başlayan oyun telefonlarında en çok aranan özellik batarya ömrü ve hızlı şarj özellikleridir. Uzun saatler telefonda oyun oynayan kişilerin tercihi olan oyun telefonları ile daha verimli performans sağlanabiliyor. Asus ROG Phone 4 bataryası dışındaki özellikleriyle pek dikkat çekmiyor.

Oyun telefonlarının batarya kapasitesi diğer telefonlara göre daha fazla olması sebebiyle hızlı şarj özelliği bulunması gerekiyor. Bulunmayan oyun telefonlarının batarya kapasitesi çok olduğu için çok uzun süreler şarjda kalabiliyor. Çoğu oyuncu telefonunu o kadar uzun saatler şarj etmek istemediği için hızlı şarj özelliği yeni çıkan telefonlarda sıklıkla tercih ediliyor. Asus da yeni çıkaracağı oyun telefonunda hızlı şarj özelliği kullanacağını belirtiyor. Ayrıca telefonda 5G bağlantı desteği, 6.000 mAh batarya kapasitesi, Snapdragon 888 işlemcisi kullanılması bekleniliyor. Ekran yenileme hızının ise en az 144 Hz olacak.

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum