CepteTamir
Basında Biz
20 07 / 2019

Basında Biz

Basında Biz

 

Yerinde Tamir Servisi


Webrazzi.com Haberi

 

Akıllı telefon tamirini mobilize ederek farklılaştıran yeni girişimlerden biri Ceptetamir.com, 2016 başında hizmete başladı. Servisini Türkiye genelindeki tamir bayilerini ağına dahil ederek yaymayı hedefleyen Ceptetamir.com, akıllı telefon yedek parçaları için e-ticaret mağazasıyla benzerlerinden ayrışıyor.

 

İsa Uysal ve Elif Uysal tarafından iki yıllık pazar ve fizibilite araştırmasının ardından 2015 Kasım’da kurulan Ceptetamir.com, yaklaşık altı aylık süren sessiz bir başlangıç dönemi geçirdi. Bu süreçte 200’den fazla tamirin yapıldığı Ceptetamir.com, kullanıcıların iPhone, Samsung, Sony, LG, HTC, Huawei, Lenovo, Asus ve Vestel markalı akıllı telefon ve tablet tamir ya da satış ihtiyacına en kısa sürede talep oluşturabileceği şekilde tasarlanmış. Yapmanız tamir ya da satış seçeneklerinden birini takip edip, cihazın modeli ve arızasına ilişkin bilgileri girmek.

 

Ceptetamir.com, talep etmeniz durumunda, cihazınızı belirttiğiniz adreste 60-120 dakikada tamir ediyor.  Yerinde tamirkonseptiyle bütün Türkiye’yi kapsama almak isteyen Ceptetamir.com, hızla bayi ağı oluşturarak her yerden erişilebilir hale gelmek istiyor. Girişimin vaadiyle birebir uyuşan bu hedefi gerçekleştirmek için, aday bayilerin başvurularını oldukça kolaylaştırmış.

 

Ceptetamir.com telefon tamirini kendi başına yapmak isteyenler için yedek parça satışı da yapıyor. E-ticaret mağazasında ekrandan bataryaya en sık tamir ettirilen parçalar, uygun fiyatlara satın alınabiliyor.

 

Dijital ve Basılı Mecrada Diğer Haberlerimiz

 

 

 

  Yorum Yap
Ajkxp
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM