Öncelikle günümüz cihazlarının ortalama ömrü 4 yıl olduğuna göre tamir işlemi bütçeniz için büyük bir fayda sağlar.

Cep telefonu tamiri yaparken cihazınızdaki diğer muhtemel sorunları görüp önceden müdahale ederek olası maddi kayıplarınızı en aza indirebilirsiniz.

Bazı arızalar cep telefonunun hem kullanımını hem de performansını etkiler bu da dolaylı olarak yaşam kalitesini düşürmektedir.

CEP TELEFONU TAMİRİ VE EKONOMİYE KATKI

Dolar kuru ve vergilerden dolayı üst segment cihaz almak için asgari ücretli birinin maaşını harcamadan 4 ay boyunca biriktirmesi gerekir.

Bu rakam orta segmentte 2 veya 3 ay olarak karşımıza çıkıyor. Giriş segmenti diyebileceğimiz ve çok kısıtlı özelliklere sahip telefonlar bile en az 1 asgari ücrete denk fiyata satılıyor.

Durum böyleyken üstün özelliklere sahip cep telefonunu bozulduğu için değerinin çok altında bir fiyata satıp aynısını çok yüksek bir fiyata satın almak anlamsızdır.

CepteTamir telefon arızasını tespit edip tamir ederek gerekli bakım işlemlerinden de geçirip size teslim eder üstelik tamir ücretini taksitle ödeyebilirsiniz!

tamir işlemleri sonunda arzu ederseniz koruma kılıfı ve kırılmaz cam da takıp telefonunuza ekstra güvenlik sağlayabilirsiniz.

Siz de var olan akıllı telefonu tamir ettiğiniz için hem bütçenizi sarsacak yeni cihaz satın almak zorunda kalmamış olursunuz hem de bozulan bir cihazı tamir ettirerek geri dönüşüme siz de katkı sağlamış olursunuz.

Akıllı Telefon Mezarlığı ceptetamir.com

Üstelik bugün cep telefonu piyasasının ezici bir çoğunluğu yurt dışı kaynaklı olduğu için tamir edilmeyip yenisiyle değiştirilen her cihaz yurt dışına gönderilen para demektir ve Türk parasının değerini düşürmektedir.

Siz de CepteTamir’in üstün hizmetleriyle tanışın batarya, şarj, ön cam, arka cam, kulaklık, mikrofon, ön ve arka kamera sorunları başta olmak üzere telefonunuzun başına gelebilecek her sorunu rahatlıkla ve yerinizden kalkmadan çözün.

Üstelik tamamen orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilen tamir hizmetimiz 2 yıl da CepteTamir garantisi altındadır.

Ayrıca cihazlarınıza koruyucu kılıf ve ekran koruyucu takarak korumanızı çok daha üst seviyelere çıkarıyoruz.

Kişisel verileriniz ve gizlilik için de endişelenmenize gerek yok çünkü yerinde tamir hizmeti gözlerinizin önünde yapılmaktadır.

CepteKoruma paketiyle de 1 yıl içinde gerçekleşecek olan arıza, kısılma veya sıvı teması problemlerinizi ücretsiz bir şekilde çözebilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum