Akıllı telefonların gelişen teknoloji ile hayatımızda üstlendikleri roller her geçen gün artarken aynı şekilde maliyetlerin de artması ile hem yeni telefon alımı zorlaşmakta hem de bozulan cihazların tamir masraflarının artmaktadır.

 

CepteKoruma paketi yüksek rakamlarla aldığınız cihazlarınızın arızalanma, kırılma, sıvı temasında bulunma veya yüksek voltaj sonucu hasar alma ve daha bir çok kullanıcı kaynaklı soruna karşı sizlere tamamen ücretsiz tamir hizmeti sunan kullanıcı dostu bir koruma paketidir.

 

CepteKoruma paketi diğer sigortalardan farklı olarak sizi prosedürlerle uğraştırmaz veya arıza ücretini almak için süreci uzatmaz.

 

CepteKoruma paketiniz olduğu zaman yaşayacağınız herhangi bir teknik sorun sorgusuz sualsiz ve tamamen ücretsiz tamir hizmeti alacaksınız.

 

Cihazınızın ne kadar pahalı veya tamir işleminin ne kadar masraflı olduğuna bakılmaksızın koruma paketi dahilindeki tamir haklarınız varsa anında işlemleri başlatıp sizlere gereken desteği sunmaya başlıyoruz.

 

CepteKoruma Paketinin Avantajları

 

CepteKoruma diğer birçok akıllı telefon sigortası ile karşılaştırıldığında kullanıcı odaklı olması yönüyle ön plana çıkar. CepteKoruma paketine sahip olmak için cihazınızın arızasız ve kırık olmamasıdır, sıfır, ikinci el ve yurt dışı hiç fark etmez her türlü akıllı telefonunuzu koruma altına alıyoruz.

 

Eğer cihazınızda güncel bir arıza veya kırıl varsa CepteTamir'den tamir hizmeti alarak daha sonra koruma paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Üstelik CepteKoruma paketi aldığınız takdirde cihazınızın tüm garanti süreçlerini de üstlenmiş oluyoruz ve kullanıcı kaynaklı olmayan (cihazdan veya üreticiden kaynaklanan) arızaları CepteKoruma paketi dahilindeki haklarınızdan düşmeden tamir ediyoruz.

 

Örnek vermek gerekirse; iPhone X cihazınızı CepteKoruma paketi ile koruma altına aldığınız vakit 1 yıl içinde 3 ücretsiz tamir hakkı elde edersiniz, ancak cihazınızda meydana gelen ve sizden kaynaklanmayan bazı arızalar da bazen meydana gelmektedir biz bu tür arızaları 3 tamir hakkınızdan değil garanti kapsamında tamamen ücretsiz bir şekilde tamir edip normal ücretsiz tamir haklarınızı kullanıcı kaynaklı sorunlarda kullanmanız için sizin yararınıza saklı tutuyoruz. Herhangi bir düşme sonucu kırılma, bataryanın eski performansını gösterememesi, sıvı teması gibi durumlarda bu tamir haklarınızı kullanarak hiçbir ek ücret ödemeden cihazınızı ilk günkü performans ve şıklığıyla kullanmaya devam edersiniz.

 

CepteKoruma paketi sayesinde cihazınızın performansı hep en üst düzeyde olurken, kozmetik olarak da sürekli olarak yeni bir cihaz kullanmış olacaksınız zira ekranı kırık cihaz kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

 

CepteKoruma paketi cihazınızı çalınma ve kaybolmalara karşı korumaz çünkü sigorta paketi değildir.

 

Sigorta paketleri çalınma durumlarında sizleri prosedürlere boğarak cihazınızın bedelini almanızı engeller örneğin dışarda kaybolan cihazlar sigorta paketşerinde dahi karşılanmaz, hırsızların evinize girmesi ve cihazınızı çalması ayrıca bunu kanıtlamanız gerekmektedir.

 

CepteKoruma paketi sorun değil çözüm odaklıdır bir kez aldığınız zaman 1 yıl boyunca sizlere asla soru sorulmaz tamir işleminiz anında başlar.

 

CepteKoruma paketi almak ise çok kolay sitemiz üzerinden veya CepteTamir bayiliklerini ziyaret ederek alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden koruma paketi almak için;

 

  1. Cihazınızda herhangi bir arıza veya kırık olmadığından emin olunuz.
  2. Listeden marka ve daha sonra model seçimi yaparak kendi cihazınızı seçiniz.
  3. 1 veya 2 yıllık paketlerden istediğinizi seçiniz.
  4. Gerekli bilgileri ve ödemeyi tamamlayınız.
  5. Sizden istenildiği şekilde cihazınızın videosunu sisteme yükleyiniz.

Tebrikler artık CepteKoruma paketi sahibisiniz ve belirtilen süre boyunca kullanıcı kaynaklı tüm arızalar veya kırıklar tamamen ücretsiz bir şekilde tamir edilir.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum