CepteTamir
CepteTamir Kargo Türkiye'nin Her Yerinde Hizmetinizde
13 11 / 2018
Yazar Hasan Aras | 13.11.2018 | Akıllı Telefonlar | 0 Yorum

CepteTamir Kargo Türkiye'nin Her Yerinde Hizmetinizde

CepteTamir Kargo hizmetinizde! Yerleşik serviste tamir edilmesi gereken cihazlarınızı ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz!

 

Ağır hasarlı telefonlarınızı gönül rahatlığı ile servisimize gönderebilir kısa süre içinde tamir edilerek yeniden kargo ile teslim alabilirsiniz.

 

Servisimizde başlıca tamir edilen bazı anakart sorunları şunlardır; Şarj etmeme, şarj entegre sorunları, dokunmatik panel, dokunmatik entegre sorunları, Ekran gösterilememe sorunu, görüntü entegre sorunları, Ses karşıya gitmeme sorunları, ses entegre sorunları, Şebeke çekmiyor, şebeke entegre (baseband) sorunları.

 

CEPTETAMİR KARGO HİZMETİ NASIL İŞLER?

 

MNG Kargo ile CepteTamir arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek:

 

387610773 kodunu vererek tamamen ücretsiz bir şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz.

 

Maslak Mahallesi AOS 55. Sokak 42 Maslak Sitesi No: 4/556 – Kolektif House Maslak
Sarıyer/İstanbul CepteTamir

 

Adresine ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

 

Sizden hiçbir şekilde kargo ücreti alınmayacaktır ve CepteTamir tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

Cihazlarınız gönderim ve alım aşamasında MNG güvencesiyle taşınacak olup 2 yıl CepteTamir garantisi kapsamında olacaktır.

 

Dilerseniz tamir ettiğiniz cihazınızı CepteKoruma paketi kapsamında korumaya alabilir ve ilerleyen dönemler için kullanıcı kaynaklı bütün sorunları ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.Yorum Yap
3C6hx
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Murat

Telim şarj entegre oldu kaç paraya yapıyorsun uz

2019-08-11 22:48:26
CepteTamir

Cihazınızın marka ve modelini tarafımıza iletirseniz size fiyat bilgisi sunabiliriz.

2019-09-18 10:49:31
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM