Ağır hasarlı telefonlarınızı gönül rahatlığı ile servisimize gönderebilir kısa süre içinde tamir edilerek yeniden kargo ile teslim alabilirsiniz.

 

Servisimizde başlıca tamir edilen bazı anakart sorunları şunlardır; Şarj etmeme, şarj entegre sorunları, dokunmatik panel, dokunmatik entegre sorunları, Ekran gösterilememe sorunu, görüntü entegre sorunları, Ses karşıya gitmeme sorunları, ses entegre sorunları, Şebeke çekmiyor, şebeke entegre (baseband) sorunları.

 

CEPTETAMİR KARGO HİZMETİ NASIL İŞLER?

 

MNG Kargo ile CepteTamir arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek:

 

387610773 kodunu vererek tamamen ücretsiz bir şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz.

 

Maslak Mahallesi AOS 55. Sokak 42 Maslak Sitesi No: 4/556 – Kolektif House Maslak
Sarıyer/İstanbul CepteTamir

 

Adresine ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

 

Sizden hiçbir şekilde kargo ücreti alınmayacaktır ve CepteTamir tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

Cihazlarınız gönderim ve alım aşamasında MNG güvencesiyle taşınacak olup 2 yıl CepteTamir garantisi kapsamında olacaktır.

 

Dilerseniz tamir ettiğiniz cihazınızı CepteKoruma paketi kapsamında korumaya alabilir ve ilerleyen dönemler için kullanıcı kaynaklı bütün sorunları ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum