CepteTamir
IMG-BLOG
13 11 / 2018
Yazar Hasan Aras | 13.11.2018 | Akıllı Telefonlar | 0 Yorum

CepteTamir Kargo Türkiye'nin Her Yerinde Hizmetinizde

CepteTamir Kargo hizmetinizde! Yerleşik serviste tamir edilmesi gereken cihazlarınızı ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz!

 

Ağır hasarlı telefonlarınızı gönül rahatlığı ile servisimize gönderebilir kısa süre içinde tamir edilerek yeniden kargo ile teslim alabilirsiniz.

 

Servisimizde başlıca tamir edilen bazı anakart sorunları şunlardır; Şarj etmeme, şarj entegre sorunları, dokunmatik panel, dokunmatik entegre sorunları, Ekran gösterilememe sorunu, görüntü entegre sorunları, Ses karşıya gitmeme sorunları, ses entegre sorunları, Şebeke çekmiyor, şebeke entegre (baseband) sorunları.

 

CEPTETAMİR KARGO HİZMETİ NASIL İŞLER?

 

MNG Kargo ile CepteTamir arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek:

 

387610773 kodunu vererek tamamen ücretsiz bir şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz.

 

Maslak Mahallesi AOS 55. Sokak 42 Maslak Sitesi No: 4/556 – Kolektif House Maslak
Sarıyer/İstanbul CepteTamir

 

Adresine ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

 

Sizden hiçbir şekilde kargo ücreti alınmayacaktır ve CepteTamir tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

Cihazlarınız gönderim ve alım aşamasında MNG güvencesiyle taşınacak olup 2 yıl CepteTamir garantisi kapsamında olacaktır.

 

Dilerseniz tamir ettiğiniz cihazınızı CepteKoruma paketi kapsamında korumaya alabilir ve ilerleyen dönemler için kullanıcı kaynaklı bütün sorunları ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

220 TL

CepteKoruma paketi; sıfır, ikinci el ya da yurt dışından satın adığınız bütün telefonlar için geçerlidir. 1 yıl geçerli olan koruma paketiniz bu süre içerisinde 3 adet kaliteli tamir hizmetini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlar. Darbe, ekran kırılmaları, sıvı temas ve diğer tüm kullanıcı kaynaklı hasarları kapsar.

NOT Telefonunuzda herhangi bir sorun varsa tamir işlemlerini gerçekleştirip sonrasında koruma paketi alabilirsiniz. Telefonunuzda sorun olduğunu düşünüyorsanız Tıklayın


Yorum Yap
hjWUd
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar