CepteTamir Kargo

CepteTamir Kargo Türkiye’nin Her Yerinde Hizmetinizde!

CepteTamir Kargo hizmetinizde! Yerleşik serviste tamir edilmesi gereken cihazlarınızı ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz!

Ağır hasarlı telefonlarınızı gönül rahatlığı ile servisimize gönderebilir kısa süre içinde tamir edilerek yeniden kargo ile teslim alabilirsiniz.

Servisimizde başlıca tamir edilen bazı anakart sorunları şunlardır; Şarj etmeme, şarj entegre sorunları, dokunmatik panel, dokunmatik entegre sorunları, Ekran gösterilememe sorunu, görüntü entegre sorunları, Ses karşıya gitmeme sorunları, ses entegre sorunları, Şebeke çekmiyor, şebeke entegre (baseband) sorunları.

CepteTamir Kargo Hizmeti Nasıl İşler?

MNG Kargo ile CepteTamir arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek:

387610773 kodunu vererek tamamen ücretsiz bir şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz.

Maslak Mahallesi AOS 55. Sokak 42 Maslak Sitesi No: 4/556 – Kolektif House Maslak
Sarıyer/İstanbul CepteTamir

Adresine ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Sizden hiçbir şekilde kargo ücreti alınmayacaktır ve CepteTamir tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Cihazlarınız gönderim ve alım aşamasında MNG güvencesiyle taşınacak olup 2 yıl CepteTamir garantisi kapsamında olacaktır.

Dilerseniz tamir ettiğiniz cihazınızı CepteKoruma paketi kapsamında korumaya alabilir ve ilerleyen dönemler için kullanıcı kaynaklı bütün sorunları ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

Kargo hizmetine ulaşamıyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun size ulaşalım!

 

5.0
04

Akıllı telefonlarınızı her türlü arıza ve kırılmaya karşı tamamen ücretsiz tamir eden üstün koruma paketi CepteKoruma hizmetinizde!

Paketleri İncele

Görüş ve Sorularınızı Yorum Olarak Paylaşabilirsiniz

  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Murat Sağlam
Ziyaretçi
Murat Sağlam

İphone 7 plusta sesin karşı tarafa derinden gitmesi yani az gitmesi arada sırada kesilmesi neyle ilgilidir

1
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d blogcu bunu beğendi: