Günümüz iş hayatı oldukça yoğun ve stresli geçiyor. Bu yoğunluktan ötürü çalışanların, özel ihtiyaçları için şirket dışına çıkmaları çokta mümkün olmuyor. Hele hele bir yerden bir yere gitmenin saatler aldığı, trafik çilesinin hiç bitmediği, İstanbul gibi bir metropol şehirdeyseniz. Şirketler, içerde çalışan personelin iletişim araçlarında yaşadığı sorunlar için genelde klasik olarak servise gönderim sağlamaktadırlar. Fakat bu seçenekte Apple servis ya da Samsung servis sürelerinin oldukça uzun olması, yerine ikame telefon verilmemesi, önceden yedeklemenin sağlanamaması gibi sorunlar yaşanmaktadır. Çoğu zaman bu yaşanan uzun süreçler iş akışını, iş takibini, ekip üyeleri arasındaki iletişimi ve iş kalitesini olumsuz yönde ve oldukça fazla etkileyebilmektedir. Tabii bu sorunları sadece CepteTamir müşterisi değilseniz yaşarsınız.

CepteTamir Kurumsal Hizmet

 

Şirket çalışanlarının bireysel ve kurumsal mobil cihazlarında yaşadıkları tüm sorunlara uçtan uca çözümler sunan CepteTamir genç ve dinamik ekibiyle İstanbul’un tamamına hizmet verebilmektedir. Yerinizden bile kalkmadan, olduğunuz yere gelerek yanınızda, gözünüzün önünde tamir işlemlerini yaparak hem size zaman kazandırmış oluyor, hem de işlemleri gözünüzün önünde yaparak kişisel verilerinizin güvenliğini tam olarak sağlamış oluyorsunuz. Üstelik sadece bununla da bitmiyor Cepte Tamir olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede sağlamak adına, ikame telefon, yılda 2 kez ücretsiz genel bakım hizmeti, ücretsiz teknoloji danışmanlığı ve ücretsiz kırılmaz cam uygulama etkinliği gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda CepteTamir olarak 2017 yılı içerisinde önde gelen 46 adet büyük markası ile kurumsal iş birliği anlaşması yaptık. Son günlerde yeni ofisi ile çokça konuşulan Yemek Sepeti, (BKM) ve Back-Up bunlardan sadece birkaçı.

 

Fiyat, fayda ve güvenlik alanında sağladığımız avantajlar ile kurumsal şirketlerin mobil cihazlarında yaşadıkları sorunların uçtan uca çözümleri CepteTamir’de.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum