Bu konumunu yeni eklediği hizmetlerle geliştiriyor. Öncelikle kurumsal tarafta süratle devam eden bir süreç bulunuyor. Her geçen gün artan müşteri portfolyosuyla yoluna devam eden CepteTamir'in kurumsal süreçlerini yöneten Oğuzhan Dirice ile kısa bir video ile süreci konuştuk. 

 

Artık CepteTamir hikayesini biliyorsunuz ancak bir cümle ile hatırlatacak olursak, CepteTamir İTÜ Çekirdekte 2016 yılında bir girişim olarak hayatına başladı. Sonrasında hızla devam eden gelişim sürecinde şirketleşerek bünyesine birçok kişiyi ve ortaklıkları kattı. 

 

Söz konusu videomuzda ise öncelikle kurumsal işler departmanından sorumlu Oğuzhan Dirice'nin bu sürece dahil olmasını dahil olduğu bu süreçte nelerle karşılaştığını ve aslında kendi hikayesini anlattığı bir video hazırladık. Bu videolar CepteTamir ailesinin diğer ekip üyeleriyle devam edecek. Şimdi isterseniz süreci anlattığımız videomuzu izleyebilirsiniz. 

 

Keyifli seyirler......

 

Güvenilir ve iyi kalpli tamirciler mottosundan yola çıkan CepteTamir, her geçen gün hizmetlerini geliştiriyor. Bu hizmetler arasında Kurumsal Hizmetler Dünyası da yer alıyor. Peki Kurumsal Hizmetler Dünyası nedir? Öncelikle şirketlere özel danışmanlarla kurumsal süreçleri tanımlıyor ve zaman tasarrufu sağlarken pratik çözümler sunuyoruz. 

 

CepteTamir'in hizmetlerinin temelini oluşturan orijinal parça ve 2 yıl garantili işlemlerin yanında kurumsal taraf için birçok avantaj da bulunuyor. Bunlar arasında şirketlerin toplu işlemlerinde sunulan paketler yer alırken aynı zamanda indirimler de uygulanıyor. Şirketler hem toplu alım yaparak tamir bütçesini ortaya çıkartıyor hem de çalışanlarının sorunlarını kısa sürede çözecek bir hizmet almış oluyor. 

 

Bunun dışında normal CepteTamir süreci işliyor. Bunlar ise kısaca, İstanbul içi ücretsiz kurye ve tüm Türkiye’de ücretsiz kargo hizmeti sağlanması, aynı gün tamir çözümleri ile zaman kaybetmeden hızlı sonuç alabileceğiniz bir altyapı, kriz anlarında süreçlere anlık müdahale edebilen organizasyon yapısı ve cuma günü mesai sonunda servise gelen telefonlarının ertesi gün evinize teslimi gibi benzer süreçler var diyebiliriz. 

 

Hangi arızaları düzeltiyoruz?

Ekran kırılması, 

Mikrofon Sorunları,

Darbeye Bağlı Hasarlar,

Pil Arızaları,

Şarj Sorunları,

iPhone Hafıze Yükseltme,

2.El Alım-Satım,

 

Merak ettiklerinizi bize ulaşarak cevaplandırabilirsiniz. Bunun yanında kurumsal hizmetler dünyasına katılmak için şuraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum