CepteTamir odağına siz değerli kullanıcıları yerleştiren ve tamamen kullanıcı memnuniyetine ön plana alan çalışma sistemiyle ve %100 memnuniyet başarısıyla her gün onlarca insana oldukları yerde hizmet veren yenilikçi bir firmadır.

 

Bozulan akıllı telefonlarınızdan vazgeçmemeniz için gerekli her türlü tamir işlemini profesyonel ve sertifikalı uzman teknisyenlerimiz kontrolünde gerçekleştiren CepteTamir akıllı telefonlarınızın ömrünü uzatıyor.

 

Tamir öncesi bilgilendirme tamir süresince hızlı çalışmalar ve tamir sonrası destek ile CepteTamir size bir teknik servisten çok daha fazlasını sunar.

 

Arızası ne olursa olsun akıllı telefonunuzu tamir edip sizi yeni bir telefon alma masrafından kurtarmak en büyük önceliklerimizdendir.

 

Sadece arızalanan cihazlar için değil aynı zamanda performans kaybı yaşayan cihazlara da verdiğimiz destek ile akıllı telefonlarınız ilk günkü performanslarını yakalıyor.

 

Akıllı telefonlarınızın bataryalarının kullanım ömrü dolduğunda cihazın şarjı ilk zamanlardaki kadar uzun sürmeyecektir bu durumda akıllı telefon batarya değişimi hizmetimizle siz de batarya ve şarj sorunlarından kurtulabileceksiniz.

 

Günlük hayatın koşuşturmacası içinde telefonunuz her an elinizden kayıp düşebilir ve ekran, arka kapak veya kamera lensleri zarar görebilir, bu gibi durumlarda tamamen orijinal ve 2 yıl garanti ile değiştireceğimiz parçalarla cihazınız ilk günkü görüntüsüne kavuşacaktır.

 

CepteTamir 2 yıl parça garantisi sağlayan tek özel teknik servistir.

 

CEPTETAMİR HANGİ ARIZALARDA TAMİR DESTEĞİ SAĞLAR?

 

CepteTamir olarak dünyanın en büyük yedek parça tedarik firmalarıyla çalışan CepteTamir, tamir işlemlerinde sadece Orijinal parça kullanmaktadır. Bunun anlamı da eğer bir iPhone sahibiyseniz ve Apple Store’da cihazınıza takılacak parçanın aynısını CepteTamir’de de bulabileceksiniz. Aynı durum Samsung, Huawei, Xiaomi diğer akıllı telefon modellerinin tamamında geçerlidir.

 

Tamamen orijinal parçalarla çalıştığımız için de hiçbir özel servisin sağlayamadığı 2 yıl gerçek garanti hizmetimizle düşük ihtimal de olsa herhangi bir sorunla karşılaşırsanız anında ve ücretsiz tamir hizmeti alırsınız.

 

CepteTamir bugüne dek 15000’den fazla tamir hizmetinde %100 müşteri memnuniyetine sahip tek özel servis olmanın haklı gururunu yaşıyor.

 

Arıza gibi durumlar haricinde batarya yenileme, entegre sorunları gibi konularda da kusursuz hizmet veren CepteTamir, koruma paketi hizmetiyle de sizleri yüksek tamir masraflarından kurtarmayı planlıyor.

 

CEPTETAMİR KORUMA PAKETİ CEPTEKORUMA

 

CepteKoruma Türkiye’de ilk olarak CepteTamir’in çıkardığı ve sadece yeni cihazlara değil kullanılmış cihazlar ve yurt dışından alınan cihazlara bile alınabilen üstün koruma paketidir.

 

Üstelik arızalanan veya kırılan telefonlarınızı tamir ettiğiniz zaman bile koruma paketi alıp ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek arızaları tamamen ücretsiz şekilde tamir ettirebileceksiniz.

 

CepteKoruma kasko veya sigorta paketi değildir bu yüzden arızanın nasıl meydana geldiğiyle ilgilenmez, cihazınız kaza sonucu da kırılmışsa bilinçli bir şekilde de kırılmışsa CepteKoruma paketi kapsamında tamamen ücretsiz bir şekilde tamir edilir.

 

CepteTamir hizmetlerinizi ve CepteKoruma paketlerinin kalitesini şu anki kullanıcılarımızın geri dönüşlerinden anlayabilirsiniz. Gerçek ve sanal dünyada hiçbir şikayet almamış, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan CepteTamir ailesinden gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum