CepteTamir
IMG-BLOG
06 11 / 2018
Yazar Hasan Aras | 06.11.2018 | Akıllı Telefonlar | 0 Yorum

CepteTamir Scotty İşbirliğiyle Hizmet Işınlıyoruz

CepteTamir Scotty işbirliği ile yerinde tamir hizmeti verilemeyecek ağır hasarlı telefonları aynı gün alıp, tamir edip, teslim ediyoruz.

 

Artık yerinde tamire uygun olamayacak kadar ağır hasarlı cihazlarınızı Scotty ile CepteTamir’e ücretsiz bir şekilde ışınlayabilirsiniz.

 

Scotty Paket Servisi cihazınızı 2 saat içinde bizlere ulaştıracaktır, CepteTamir’in uzman ekibi cihazınızı en kısa sürede tamir edip tekrar Scotty ekibiyle size geri gönderecektir.

 

Diğer tamir hizmetlerimiz için ayağnıza kadar gelerek gözlerinizin önünde tamir işlemi yaptığımızı unutmayın.

 

Ağır hasarlı cihazlar genelde çok yüksekten düşme sonucu parçalanan kasası ve ekranı kırılan ya da tamamen bükülen cihazlar ve anakart arızası geçiren cihazlar oluyor.

 

CepteTamir artık siz değerli kullanıcılarımızın cihazlarının anakart arızalarını da tamir ediyor!

 

Eğer tamir işlemi 1 günden az sürüyorsa CepteTamir cihazınızı aynı gün size teslim eder, böylece tamir randevusu almak için yorulmaz veya tamir kuyruklarında saatlerinizi kaybetmezsiniz.

 

Üstelik tamir ücretini peşin fiyatına 6 ay taksitle ödeyebilirsiniz ve 2 Yıl CepteTamir garantisi ile korunacağınızı da unutmayın!

 

CepteTamir Scotty işbirliğiyle inanılmaz hızda yerleşik tamir işlemlerimiz ile hiçbir cihazınız bozuk olarak kalmayacak.

 

Hemen aşağıda bulunan tamir talep formunu doldurun sizinle iletişime geçelim ve aradığınız hizmet ayağınıza kadar ışınlansın!Yorum Yap
g6v22
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM