CepteTamir Scotty

CepteTamir Scotty İşbirliği ile Hizmet Işınlıyoruz

CepteTamir Scotty işbirliği ile yerinde tamir hizmeti verilemeyecek ağır hasarlı telefonları aynı gün alıp, tamir edip, teslim ediyoruz.

Artık yerinde tamire uygun olamayacak kadar ağır hasarlı cihazlarınızı Scotty ile CepteTamir’e ücretsiz bir şekilde ışınlayabilirsiniz.

Scotty Paket Servisi cihazınızı 2 saat içinde bizlere ulaştıracaktır, CepteTamir’in uzman ekibi cihazınızı en kısa sürede tamir edip tekrar Scotty ekibiyle size geri gönderecektir.

Diğer tamir hizmetlerimiz için ayağnıza kadar gelerek gözlerinizin önünde tamir işlemi yaptığımızı unutmayın.

Ağır hasarlı cihazlar genelde çok yüksekten düşme sonucu parçalanan kasası ve ekranı kırılan ya da tamamen bükülen cihazlar ve anakart arızası geçiren cihazlar oluyor.

CepteTamir artık siz değerli kullanıcılarımızın cihazlarının anakart arızalarını da tamir ediyor!

Eğer tamir işlemi 1 günden az sürüyorsa CepteTamir cihazınızı aynı gün size teslim eder, böylece tamir randevusu almak için yorulmaz veya tamir kuyruklarında saatlerinizi kaybetmezsiniz.

Üstelik tamir ücretini peşin fiyatına 6 ay taksitle ödeyebilirsiniz ve 2 Yıl CepteTamir garantisi ile korunacağınızı da unutmayın!

CepteTamir Scotty işbirliğiyle inanılmaz hızda yerleşik tamir işlemlerimiz ile hiçbir cihazınız bozuk olarak kalmayacak.

Hemen aşağıda bulunan tamir talep formunu doldurun sizinle iletişime geçelim ve aradığınız hizmet ayağınıza kadar ışınlansın!

arıza talep formu

 

CepteTamir Scotty İşbirliği ile Hizmet Işınlıyoruz
4 (80%) 1 vote[s]

İlgili Gönderiler:

Görüş ve Sorularınızı Yorum Olarak Paylaşabilirsiniz

  Takip et  
Bildir
1
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by