CepteTamir Teknisyenlerinin Çok Merak Edilen Eğitim Süreçleri.

CepteTamir; çalışanların gerek mesleki bilgi ve becerilerinin, gerekse kişisel yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik eğitimlere büyük önem vermektedir. CepteTamir; Çalışanlarına tüm potansiyellerini sergileyebilecekleri yaratıcı ve geliştirici kültürü destekleyen bir çalışma ortamı sunmayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda çalışanların bilgilerini arttırmak, yeni gelişmeleri ve teknolojileri takip etmek, mevcut işleri daha iyi ve farklı şekilde yapmak amacı ile ilgili eğitim, konferans ve seminer katılımlarını destekler.

Eğitimlerimiz, İTÜ ARI TEKNOKENT  bünyesindeki  Çekirdek eğitim salonlarında veya Teknik Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir. Mevzuat açısından her yıl tekrarlanması gereken, işin gereği alınması gereken eğitimler,  teknik ekipman vb. gereçlerle ortamın güçlendirildiği ve zenginleştirildiği eğitim salonlarında ve tatbikat alanlarında gerçekleştirilmektedir.

CepteTamir İnsan Kaynakları uygulamalarının temelinde çalışanlarına verdiği değer yer alır. Bu kapsamda çalışanların sağlık ve güvenliğini öncelikli tutan CepteTamir İTÜ ARI TEKNOKENT kampüs içerisinde yer alan Teknik Eğitim Merkezi’nde, İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri de düzenlemektedir.
Bu kapsamda 01.04.2017 Tarihinde İTÜ Çekirdek seminer salonun da CepteTamir Akedemi Eğitimlerinin İlk serisini gerçekleştirdik.  Deniz öztaş hocamızın sunumuyla teknisyenlerimiz motivasyon ve zihinsel pazarlama süreçleriyle ilgili birçok konuda bilgilendirildi.

 

Sonrasında ise Teknik servis müdürümüz Eren Gebecik tarafından Teknik konularda gelişen ve değişen yöntemler hakkında bir eğitim sunumu gerçekleştirildi.

Gün boyu süren Akademi eğitim kampımızdan bazı kareler.