Artık yerinde tamire uygun olamayacak kadar ağır hasarlı cihazlarınızı ücretsiz kurye hizmetimiz ile CepteTamir’e ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. 

 

Ücretsiz kurye ile cihazınızı 2 saat içinde bizlere ulaştıracaktır, CepteTamir’in uzman ekibi cihazınızı en kısa sürede tamir edip tekrar kurye ekibiyle size geri gönderecektir.

 

Diğer tamir hizmetlerimiz için ayağnıza kadar gelerek gözlerinizin önünde tamir işlemi yaptığımızı unutmayın.

 

Ağır hasarlı cihazlar genelde çok yüksekten düşme sonucu parçalanan kasası ve ekranı kırılan ya da tamamen bükülen cihazlar ve anakart arızası geçiren cihazlar oluyor.

 

CepteTamir artık siz değerli kullanıcılarımızın cihazlarının anakart arızalarını da tamir ediyor!

 

Eğer tamir işlemi 1 günden az sürüyorsa CepteTamir cihazınızı aynı gün size teslim eder, böylece tamir randevusu almak için yorulmaz veya tamir kuyruklarında saatlerinizi kaybetmezsiniz.

 

Üstelik tamir ücretini peşin fiyatına 6 ay taksitle ödeyebilirsiniz ve 2 Yıl CepteTamir garantisi ile korunacağınızı da unutmayın!

 

CepteTamir ücretsiz kurye ile inanılmaz hızda yerleşik tamir işlemlerimiz ile hiçbir cihazınız bozuk olarak kalmayacak. İstanbul dışı gönderileriniz için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. 

 

Hemen aşağıda bulunan tamir talep formunu doldurun sizinle iletişime geçelim ve aradığınız hizmet ayağınıza kadar ışınlansın!

 

Tamir talebi oluşturmak için tıklayın.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum