Listede yer alan Android uygulamaları bulunduğumuz ayın en çok indirilen uygulamaları arasında yer alıyor olsa da bazılarını halihazırda kullanıyor olabilirsiniz. Bununla beraber yeni keşfedenler de olacak olabilir. Bu nedenle faydalı ve aslında telefonunda yeri olan herkesin bu uygulamaları en azından denemesi gerektiğini düşünüyoruz.

 

TEMMUZ AYININ EN İYİ ANDROİD UYGULAMALARI

 

1) 1WEATHER

 

Fiyat: Ücretsiz

 

Weather en iyi hava durumu tahmini yapan uygulamalar arasında yer alıyor. Mevcut hava durumunu 12 haftaya kadar tahmin ediyor ve eğlenceli bir şekilde istatistikleri size sunuyor. Basit bir tasarıma sahip olan uygulamayı kullanması oldukça basit. Bununla birlikte, düzenlenebilir bir dizi özelleştirilebilir widget’e de sahip oluyorsunuz. Belki de en iyi özelliği, yalnızca havayı gösteren minimal tasarımı diyebiliriz. Ücretsiz sürümü tüm özelliklere sahip. Eğer reklamları kaldırmak isterseniz 11 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor

 

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

2) BOUNCER – TEMPORARY APP PERMİSSİONS

 

Fiyat: 6,19 TL

 

Bouncer – Temporary App Permissions, 2018’den en iyi yeni Android uygulamaları arasında yer almıştı. Bouncer – Temporary App Permissions, farklı paradigmalara sahip bir güvenlik uygulaması diyebiliriz. Uygulama, diğer uygulamalara geçici izinler vermenizi sağlıyor. Örneğin, Facebook’un konumunuza erişmesine izin verebilirsiniz ve Bouncer Facebook’tan ayrıldıktan sonra izni devre dışı bırakıyor. Bu, bir sosyal medya uygulamasının tüm özelliklerini, bu izinleri devre dışı bırakmak veya bu uygulamalara bilgilerinize kalıcı erişim vermek için ayarlarınızı kullanmadan kullanmanın harika bir yolu olarak görülebilir. Hepsi değilse de birçok uygulamada sorunsuz çalışıyor. Ancak her şeyden öte bunun bir Android Q özelliği olabileceği söyleniyor. Bu doğruysa, Google bile bu uygulamayı gerçekten seviyor.

 

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

3) GOOGLE DRİVE

 

Fiyat: Ücretsiz, Eğer depolama alanını artırmak isterseniz bu fiyatlandırmaya giriyorsunuz.

 

Google Drive, tüm yeni kullanıcıların kayıt olduktan sonra sürekli olarak 15 GB ücretsiz kazandıkları Android’de bulunan bir bulut depolama çözümü olarak biliniyor. Tabii ki, gerekirse daha fazla depolama satın alabilirsiniz. Google Drive’ı bu kadar özel kılan, kendisine ekli Android uygulamaları paketi. Google Dokümanlar, Google E-Tablolar, Google Slaytlar, Google Fotoğraflar, Gmail, Google Takvim ve Google Keep’i içeriyor. Office uygulamaları arasında, Fotoğraflar uygulaması (sınırsız fotoğraf ve video yedeklemeye izin veriyor) ve not almak için Notları Sakla arasında, üretkenlik açısından yapmanız gereken hemen hemen her uygulama için uygulamalarınız bulunuyor. Bu uygulamaların özelliklerinden bazıları canlı işbirliği, derin paylaşım özellikleri ve Microsoft Office belgeleriyle uyumluluk olarak söylenebilir. Microsoft Office’in OneDrive ve Office ile benzer bir kurulumu da var.

 

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

4) GOOGLE HARİTALAR

 

Fiyat: Ücretsiz

 

Google Haritalar, navigasyon uygulamaları arasında yer alan bugüne kadar ki en iyi Android uygulamalarından birisi olarak gösterilebilir. O kadar çok kullanılıyor ki neredeyse her hafta güncelleme alıyor. Temel bilgilerin yanı sıra, Google Haritalar ilgi çekici yerlere, trafik verilerine, durma durakları veya benzin istasyonları gibi şeylere yol tariflerine erişmenizi sağlıyor ve hatta şimdi çevrimdışı haritalara bile izin veriyor(geçici olarak da olsa).

 

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

5) LASTPASS/ ŞİFRE YÖNETME ASİSTANI

 

Fiyat: Ücretsiz, Ancak uygulama içi ücretlendirmeleri olabilir.

 

LastPass, sahip olunması gereken Android uygulamalarından birisi desek yanlış olmaz. Bu uygulama giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde kaydetmenizi sağlayan bir şifre yöneticisi olarak tanımlanıyor. Bunun da ötesinde, hesaplarınızda kullanmanız için neredeyse imkansız şifreler oluşturmanıza yardımcı oluyor. Hepsi bir ana şifre ile kontrol ediliyor böylelikle çapraz platform desteğini de içine alıyor. Böylece bilgisayarlarda, mobil cihazlarda, tabletlerde veya her nerede isterseniz kullanabilirsiniz. Başkaları da var, ancak LastPass her zaman bir adım önde olduğunu düşünüyor.

 

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

6) SWİFTKEY

 

Fiyat: Ücretsiz

 

SwiftKey Klavye mevcut en güçlü ve özelleştirilebilir üçüncü taraf klavyelerden birisi, Türkçe klavyesi de oldukça başarılı olan uygulama bu yıl da en iyi klavye uygulamaları arasında yer alıyor. Piyasaya birkaç yıl önce sürülmüş olsa da zamanla milyonlarca kez indirilmeye ulaştı.  Bu ücretsiz bir indirme ve isterseniz temalar için satın alabilirsiniz. Diğer özellikler arasında özel bir sayı satırı, hareketle yazmaya izin veren SwiftKey akışı, çoklu dil desteği, kütüphanenizin cihazlar arası senkronizasyonu ve çok daha fazlası bulunuyor. Klavye alanına girdiği kadar iyi. Microsoft’un şu an SwiftKey’in sahibi olduğu doğru, ancak şimdiye kadar herhangi bir sorun olmadı. Google’ın klavye uygulaması olan Gboard da son derece iyi diyebiliriz, en iyi ikinci.

 

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

7) ZEDGE ZİL SESİ, DUVAR KAĞIDI

 

Fiyat: Ücretsiz

Zedge, cihazınızın en temel parçalarını özelleştirmek için inanılmaz sayıda seçenek sunan bir duvar kağıdı, zil sesi, bildirim tonu ve alarm sesi uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

 

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum