Hakkımızda
Ceptetamir'in Hikayesi
HİKAYEMİZ

Akıllı telefonlar için yerinde servis hizmeti sunan ceptetamir.com 2016 yılında İsa Uysal tarafından kuruldu.

İş hayatının koşuşturması içerisinde akıllı telefonunuzun başına birşey geldiğinde servis aramaya, telefonunuzu servise bırakmaya zamanınız olmayabilir. Servise bıraktığınız telefonunuzun içerisinde yer alan kişisel verilerinizin güvenliği de sizin için çok önemli olabilir.İşte tam da bu noktada ceptetamir devreye giriyor. Çünkü ceptetamir telefonunuzda oluşan soruna olduğunuz, yere gelerek ve gözünüzün önünde müdahale eder. Böylece zaman kaybetmemiş ve kişisel verilerime birşey olur mu endişesi taşımazsınız.

Şu anda İstanbul’ un tamamına hizmet vermekteyiz. Kısa süre içerisinde de bu hizmeti Türkiye’de bayilerimiz aracılığıyla vermeyi amaçlıyoruz.

Bizleri daha yakından tanımak ister misiniz?
EKİBİMİZ
Always aim for the best
William A. Perl
Project Manager
Our key value is our customers
Roy C. Joh
Designer
Always deliver more than expected
Jerome R. Moore
Frontend Developer
Passion never fails
Jane R. Carter
Backend Guru
EKİBİMİZ

15 kişilik dinamik bir ekiple CepteTamir’ in hizmetlerini daha fazla kullanıcıya ulaştırmak için çalışıyoruz. CepteTamir ekibi olarak ilk günkü heyecanımızla kullanıcıların sorunlarına çözüm sunmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. CepteTamir teknolojik altyapısı, çözüm odaklı çalışma sistemiyle her geçen gün kendini geliştirmektedir. CepteTamir’ in şuan için çalışanlarının tamamı üniversite mezunu olup, yaş ortalaması 26’dır. 15 kişilik dinamik bir ekiple CepteTamir’ in hizmetlerini daha fazla kullanıcıya ulaştırmak için çalışıyoruz. Bünyemizde “CepteTamir Akademi“ adında bir eğitim birimimiz bulunmaktadır. Bünyemizde çalışacak olan teknisyen arkadaşlar CepteTamir Akademi’ den aldıkları oryantasyon eğitimlerini tamamladıktan sonra sahaya “Sertifikalı Uzman Teknisyen “ olarak çıkmaktadırlar. Aynı zamanda çalışanlarımızın tamamı marka bilinci, marka temsilciliği, nöropazarlama, liderlik, kriz yönetimi gibi  birçok konuda eğitim alırlar.