Hizmet Garantisi

 

CEPTETAMİR HİZMET GARANTİSİ

 

Ceptetamir, tanımlanmış hizmetleri dahilinde %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır.

 

Ceptetamir hizmetlerinden isterseniz kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih ederek, isterseniz banka havalesi yolu ile faydalanabilirsiniz.

 

Satın alınan hizmet kapsamında taahhüt ettiğimiz çözümü sunamamamız durumunda, aldığımız ücretin ilgili kısmı ya da tamamı hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme tipinize bağlı olarak kredi kartınıza ya da banka hesabınıza iade edilecektir. Ödemeniz sırasında bankaların tahsil etmiş olabileceği olası işlem ücretleri Ceptetamir tarafından yapılacak iadeye dahil değildir.

 

İhtiyacınızı belirterek talep etmiş olduğunuz servis hizmeti kapsamında, evinizde / iş yerinizde yapılan çalışma sırasında, ihtiyacın bu hizmetle karşılanamayacağının anlaşılması durumunda, teknik ekibimiz sizi ihtiyacınız olan hizmetler ve bunların maliyetleri konusunda bilgilendirecektir. Bu durumda, dilerseniz hizmet talebinizi koşulsuz iptal edebilirsiniz ve sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Eğer ekibimizin önerilerini uygun görürseniz, kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz.

 

Ekibimiz evinizde ya da iş yerinizde yaptığı çalışma sonrasında dijital ortamda ya da basılı servis formu üzerinde imzalı onayınızı alarak çalışmayı sonlandıracaktır.Sonrasında dijital ortamda garanti formumuzu doldurduğunuz takdirde aldığınız hizmet için ceptetamir size yine dijital ortamda iki yıl geçerliliği olan bir mail formu gönderecektir.İmzalı onayınız bulunan sonuçlanmış hizmetlerimiz ile ilgili olası iptal ya da iade talepleriniz, ilgili kanun ve yönetmeliklerin belirlediği çerçevede ele alınacaktır.

 

İptal ve iade işlemleriniz için haftanın 6 günü saat 09:00 – 18:00 saatleri arasında 08508404265 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

 

Ceptetamir Müşteri Deneyimi Yönetimi

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum