Ayrıca bluetooth özelliğini kullanarak hoparlör, kablosuz kulaklık ve araç kitinize bağlanabilirsiniz.

 

HUAWEI BLUETOOTH SORUNU VE ÇÖZÜM YOLLARI

 

1-Huawei telefonunuzla bağlanmaya çalıştığınız aygıt bir birine yakın olmalı.Birbirinden 10 metreden uzak mesafede olmamalıdır.

2-Bağlanmaya çalıştığınız cihazın da bluetooth özelliğinin açık olduğundan emin olun.

3-Telefonunuzdan ‘’AYARLAR’’ sekmesinin altında bulunan bluetoothunuzu açın. Eğer tüm bu ayarlara rağmen bluetooth açılmıyor ya da bağlantıda bir kopukluk yaşıyorsanız bu sorun yazılım sürümünden kaynaklı bir sorun da olabilir yada donanımsal bir hata meydana gelmiş olabilir. Eğer siz de Huawei telefonunuzda bu sorun gibi sorunlar yaşıyorsanız CepteTamir aradığınız servis diyebilirim. Bütün tamir işlemlerinde orijinal yedek parça kullanımı,2 yıl garanti gibi özellikleriyle diğer servislerden ayrılmaktadır.

 

Huawei Bluetooth Sorunu ve Çözümleri

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

 

Telefonumu size Nasıl Gönderebilirim?

 

MNG Kargo ile CepteTamir arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 387610773 kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir.

 

Ayrıca eğer İstanbul içinde ikamet ediyorsanız arızalı telefonunuzu kapınızdan aldırarak yine kapınıza kadar teslim etmekteyiz.

 

Çok yakında Ankara, İzmir, Çeşme ve Bodrum’da servislerimiz faaliyete geçecektir.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum