Huawei Bluetooth Sorunu ve Çözümler

Huawei Bluetooth Sorunu ve Çözümler

Apple ürünlerinin aksine, Huawei gibi Android cihazlarda bluetooth ile dosya alıp gönderebilir, verilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bluetooth özelliğini kullanarak hoparlör, kablosuz kulaklık ve araç kitinize bağlanabilirsiniz.

HuaweI Bluetooth Sorunu ve Çözüm Yolları

1-Huawei telefonunuzla bağlanmaya çalıştığınız aygıt bir birine yakın olmalı.Birbirinden 10 metreden uzak mesafede olmamalıdır.

2-Bağlanmaya çalıştığınız cihazın da bluetooth özelliğinin açık olduğundan emin olun.

3-Telefonunuzdan ‘’AYARLAR’’ sekmesinin altında bulunan bluetoothunuzu açın. Eğer tüm bu ayarlara rağmen bluetooth açılmıyor ya da bağlantıda bir kopukluk yaşıyorsanız bu sorun yazılım sürümünden kaynaklı bir sorun da olabilir yada donanımsal bir hata meydana gelmiş olabilir. Eğer siz de Huawei telefonunuzda bu sorun gibi sorunlar yaşıyorsanız CepteTamir aradığınız servis diyebilirim. Bütün tamir işlemlerinde orijinal yedek parça kullanımı,2 yıl garanti gibi özellikleriyle diğer servislerden ayrılmaktadır.

Huawei Bluetooth Sorunu ve Çözümleri

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

CepteTamir teknisyenleri en az 5 yıl deneyimli ve sertifikalıdır.

Çalışanlarımızın tamamı CepteTamir eğitim akademisinde eğitimlerini alarak göreve başlarlar ve sürekli kendilerini geliştirirler.

CepteTamir’in şu ana kadar sosyal medyada ya da şikayet mecralarında bir tane bile şikayeti yoktur. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti varlık sebebimizdir.

CepteTamir sürdürülebilir bir garanti süreci işletir. Kullanıcıların en ufak bir sorunu olduğunda o sorunla ilgilenir ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur.

Günün 24 saati bize ulaşabilirsiniz. 05384152616 Whatsapp hattımız her daim açıktır.

Türkiye’nin en iyi kurumsal firmaları ile çalışıyoruz. Referanslarımızı inceleyebilir ilgili video röportajlarımızı izleyebilirsiniz.

Telefonumu size Nasıl Gönderebilirim?

MNG Kargo ile CepteTamir arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 325160935 kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir.

Ayrıca eğer İstanbul içinde ikamet ediyorsanız arızalı telefonunuzu kapınızdan aldırarak yine kapınıza kadar teslim etmekteyiz.

Çok yakında Ankara, İzmir, Çeşme ve Bodrum’da servislerimiz faaliyete geçecektir.

Huawei Bluetooth Sorunu ve Çözümler
5 (100%) 1 vote[s]

Görüş ve Sorularınızı Yorum Olarak Paylaşabilirsiniz

  Takip et  
Bildir
1
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
Devamını oku:
Asus Zenfone 6
Asus Zenfone 6 Çentiksiz Ekran Sürgülü Kamera

Asus Zenfone 6 nihayet tanıtıldı! Çentiksiz tam ekran tasarımı ve sürgülü kamerasıyla dikkatleri üzerine çeken cihaz fiyatıyla da rekabetçi. Tayvan...

Kapat