Huawei, 5G destekli telefonu Nova 6 modelinin tanıtım videosunu yayınladı. 

 

Huawei hız kesmeden yeni modellerinin tanıtımlarını yapmaya devam ediyor. 2019 yılını kapatmadan 5G destekli telefonu olan Nova 6 modelini 5 Aralık'ta düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtacak. Nova 6'nın videoları yayınlanmıştı. İlk paylaşılan videoda Nova 6 modelinin özelliklerine yönelik bir videodu. Yeni paylaşılan video da ise telefonun dış görüntüsünün nasıl olduğunu da gözle önüüne seriyor. 

 

Yayınlanan videoda, Nova 6 modelinin ekranındaki delik kısmında iki adet kamera mevcut. İkili kamera kurulumu ön kamerdan 105 derecelik geniş açılı fotoğraf çekme imkanı sağlıyor. Arka kamerada ise dörtlü kamera dizilimi karşımıza çıkıyor. Bu kameralardan bir tanesi üçlü kamera kurulumunun hemen yan kısmına konumlandırılmış şekilde tasarlanmıştır. 

 

 

Teknik özellikleri konusunda şuan da herhangi bir bilgi yok. Tek bilinen teknik özelliği telefonun 5G destekli olduğu ve 40 watt hızlı şarj desteğine sahip olacağı. 

 

Huawei Nova 6 modeli kısa sürede hayatımızda büyük ses getirecek bir telefon modeli olacak gibi görünüyor. Huawei Nova 6 modeli ile tanışmaya kısa süre kaldı. 

 

İşte Huawei Nova 6 modeli tanıtım videosu 

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum