CepteTamir
Huawei P40 Pro'nun Kamera Tanıtımı
12 02 / 2020
Yazar Cepte Tamir | 12.02.2020 | Huawei | 0 Yorum

Huawei P40 Pro'nun Kamera Tanıtımı

Huawei'nin yakın zamanda tanıtması beklenilen P40 Pro modelinin render görselleri ortaya çıktı. Görseller telefonun genel görüntüsüne ait.

 

Huawei'nin tanıtılması yaklaşan ve merakla beklenen modeli P40 Pro'ya ait görseller P40 Pro'nun 5'li kamera kurulumuna sahip olduğunu bir kez daha ortaya çıkardı. Huawei şirketi Mart ayında P40 modelini tüketicileri ile buluşturmayı bekliyor. Huawei P40 serisi ile ilgili bir çok tasarım ortaya çıktı. Ancak son çıkan render görünüleri P40 Pro modeli için kesin gözüyle bakılıyor. 

 

P40 serisini tanıtırken birden fazla modelle tüketici karşısına çıkmasını bekliyoruz. Huawei P40 modelinde düz ekran ve üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. P40 Pro modelinde ise 5'li kamera kurulumu ve şelale ekran olarak pazardaki telefonlar ile güçlü bir rekabete girecek. 

 

Huawei P40 Render Görüntüleri

 

 

Huawei P40 modeli için hazırlanan render görsellerinde cihazın ekranı düz gibi görünse de kavisli bir tasarım yer almaktadır. Arka kısmında 5'li kamera kurulumu ve bu kurulumun içerisinde 10x zoom yakınlaştırma yapan bir sensör bulunduğunu söylebiliriz. 

 

P40 Pro modelinin farklı açıdaki bir render görselinde ise sağ tarafında kontrol tuşlarının olacağını gösteriyor. Sol kısmında ise herhangi bir tuş bulunmuyor. Huawei P40 Pro modelinde de Type-C şarj girişi ve SIM kart soketi ve hoparlör bölümünü de rahatlıkla bu render görselinde görebiliyoruz. 

 

Huawei P40 serisini yakın zamanda tüketicileri ile buluşturacak. Yeni işlemcisi olan Kirin 990'dan güç alacak olan P40 serisi 5G desteği de sunacak. 5.000 mAh batarya gücüne de sahip olacak telefon, 50 watt hızlı şarj ile gelecek. Bu seride malesef Google hizmetleri kullanılmayacak.  





Huawei P30 Pro CepteKoruma Paketi

Huawei P30 Pro CepteKoruma Paketi

1250 TL

CepteKoruma paketi; sıfır, ikinci el ya da yurt dışından satın adığınız bütün telefonlar için geçerlidir. 1 yıl geçerli olan koruma paketiniz bu süre içerisinde 3 adet kaliteli tamir hizmetini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlar. Darbe, ekran kırılmaları, sıvı temas ve diğer tüm kullanıcı kaynaklı hasarları kapsar.

NOT Telefonunuzda herhangi bir sorun varsa tamir işlemlerini gerçekleştirip sonrasında koruma paketi alabilirsiniz. Telefonunuzda sorun olduğunu düşünüyorsanız Tıklayın


Yorum Yap
5yHw9
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi




Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM