Göstereceğimiz yöntemleri uygulayarak en azından sorunun neyden kaynaklandığını tespit edebilir, basit bir sorunsa bunu kendi başınıza giderebilir değilse telefonunuzu servisimize gönderebilir ve tamir ettirebilirsiniz.

 

HUAWEİ ŞARJ ALMAMA DURUMLARINDA UYGULAMANIZ GEREKEN ADIMLAR

 

1-Telefonunuzun şarj kablosunu kontrol edin. Bazen kablolarda deformasyon oluşabiliyor. Farklı bir orijinal Huawei şarj kablosunu deneyin.

2-Huawei telefonunuzu eğer şarj edemiyorsanız ya da şarjınız az gidiyorsa bu sorun yazılım kaynaklı bir sorun olabiliyor. Bunun için cihazınızı sıfırlamanız gerekebilir. Sıfırlama öncesinde telefonunuzun içeriğini yedeklemenizi öneririz.

 

Huawei format nasıl atılır?  Huawei telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

 

 1. Telefonunda yavaşlama olanlar,
 2. Sürekli uygulama hataları alanlar
 3. Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,
 4. Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar, bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.

 

HUAWEİ CİHAZLARDA FORMAT ATMA NASIL YAPILIR?

 

Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Telefonunuz kapalı konumdayken  Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma(Power) tuşuna basınız.
 3. Recovery(Kurtarma)Ekranı gelene kadar basmaya devam edin;
 4. Recovery(Kurtarma)ekranı geldikten sonra açılan ekranda Sesi Azalt tuşu ile Wipe Data/Factory Reset’i seçip ( üzerine gelip) Açma(Power) tuşuna basınız.
 5. Wipe Data/Factory Reseti seçip ( üzerine gelip) Açma(Power)tuşuna
 6. Açılan Ekranda Reboot System Now’iseçelim ve Açma(Power) tuşuna basalım.
 7. Alttaki resimde detaylı gösterim vardır. Lütfen inceleyeniz.
 8. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 9. Ve mutlu son Huawei format atmakişleminiz bitmiştir. Kullandığınız telefon fabrika ayarlarına sıfırlandı.

 

Telefonun menüsüne girerek te sıfırlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Huawei Format işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 

Menü →Ayarlar →Yedekle ve Sıfırla→Fabrika verilerine sıfırla →Telefon Sıfırla→Her şeyi Sil

 

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Huawei telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 

Eğer telefonunuz hala açılmıyor ve şarj almamaya devam ediyorsa akıllı telefonunuzu bize gönderebilir ve güvenle tamir ettirebilirsiniz.

 

Telefonumu size Nasıl Gönderebilirim?

MNG Kargo ile CepteTamir arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 325160935  kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir.

Ayrıca eğer İstanbul içinde ikamet ediyorsanız arızalı telefonunuzu kapınızdan aldırarak yine kapınıza kadar teslim etmekteyiz.

 

HUAWEI ŞARJ ALMAMA SORUNUNUN GENEL SEBEPLERİ

 

Bu Huawei cihazda çıkabilen sorunlardan başka biridir. yaygın nedenlerinden bazıları aşağıda belirtilen edilebilir:

 

 • Kusurlu telefon
 • Telefonda Geçici sorun
 • Hasarlı pil
 • Kusurlu şarj ünitesi veya kablo

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

 1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
 2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
 3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
 4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
 5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
 6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
 7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

 

Günün 24 saati bize ulaşabilirsiniz. 05384152616 Whatsapp hattımız her daim açıktır.

 

Türkiye’nin en iyi kurumsal firmaları ile çalışıyoruz. Referanslarımızı inceleyebilir ilgili video röportajlarımızı izleyebilirsiniz.

 

 

Şu an yerinde tamir hizmetini sadece İstanbul’da veren servisimize ücretsiz kargo ile tüm Türkiye’den kullanıcılar telefonlarını gönderebilmektedir.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum