CepteTamir 2016 yılından bu yana akıllı telefon tamiri ve CepteKoruma paketleriyle siz değerli kullanıcılarımıza üst düzey hizmetler sağlıyor.

 

Çok yakında CepteTamir garantili akıllı telefon satışı hizmetimizi de hayata geçirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

 

CepteTamir İkinci El Telefon Satış Farkı


Öncelikle CepteTamir aracılığıyla alacağınız tüm cihazlar Teknik ekibimiz tarafından tek tek kontrol edilip hasarsızlık ve arıza bulundurmama garantisiyle satışa sunulacak.

 

Ayrıca satılacak olan ikinci el telefonlar CepteTamir garantisinde olacak, bu yüzden ilerleyen süreçlerde yaşayacağınız her türlü sorunda ücretsiz hizmet alabileceksiniz.

 

Dilerseniz CepteTamir aracılığıyla satın aldığınız ikinci el cihazlara CepteKoruma paketi de alarak kullanıcı kaynaklı tüm arızaları, kırılmaları ve sıvı temas gibi durumların hepsini hiçbir ücret ödemeden tamir ettirebileceksiniz.

 

CepteTamir, satacağı tüm ikinci el cihazları uzman bir teknik ve yazılım ekibi yönetiminden geçirerek herhangi bir IMEI klonlama, yasadışı suçlara bulaşmış anakart vb. parçaları içeren cihazlar, ayrıca kronik arızası olan cihazları eleyerek bu tür sorunların hiçbiriyle karşılaşmamanızı sağlıyor.

 

IMEI numarası klonlanmış cihazlar ilerleyen süreçlerde kapatılarak kullanıcısına ekstra maliyetler çıkarmaktadır ancak CepteTamir sayesinde bu tür sorunlarınız olmayacak.

 

Anakartı değiştirilmiş veya yasadışı işlemlerde kullanılan cihazlar ise siz suçluluğunuzu kanıtlayana kadar sizlere ciddi sorunlar çıkarabilir ancak CepteTamir bu konuda da sizleri koruyarak %100 güvenli ve yasal cihazlar almanızı sağlayacak.

 

Kronik arızalar taşıyan cihazlar ise herhangi bir darbe almasa dahi belirli dönemlerde sorunlar çıakrıp işlevini yitiren ve kullanıcısını yarı yolda bırakan cihazlardır. CepteTamir olarak sizleri bu gibi cihazlardan da kesin bir şekilde koruyarak cihazlarınızdan maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum