Bu bağlamda 2.el telefon alım ve satımlarda dikkat edilmesi gerekenleri yazmıştık. Konu hakkında CepteTamir'in atacağı adımları yine bu sayfalardan duyuracağız. Bu detayların ışığında Instagram üzerinden alınan soruları cevaplandırdığımız bir video çektik. Türkiye'de yeni bir akıllı telefon almak oldukça zor bu nedenle insanların birçoğu 2.el telefonlara yöneliyor. Fakat burada da karşılarına güven problemi çıkıyor. Kullanıcılar sorunlu bir cihaz alıp almayacağını kestiremiyor ve eski telefonundan vazgeçmek istemiyor. 

 

CepteTamir tam da bu motto ile yoluna devam ediyor fakat 2.el telefonların alım ve satım süreçlerine de kendi tarzında dahil olacak olan tamir girişimi, güvenilir ve kaliteli tamir servisinin yanına bir de 2.el telefon alım satımı ekleyerek, müşteri portfolyosunu da genişletmeyi hedefliyor. 

 

Videoya dönecek olursak, kullanıcıların en çok merak ettiği şey aslında alınacak telefonun sağlam ve güvenilir olup olmayacağı. Türkiye’de 2.el Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler? adlı yazımızdan aslında sürecin nasıl kullanıcının kontrolüne geçebileceğini anlatıyoruz. Bu yazıyı okuduysanız ve aklınıza yine de bazı sorular takılıyorsa, sizin için hazırladığımız videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

 

Keyifli seyirler...

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum