İkinci el cihaz satışlarının artmasının asıl sebebi artan Dolar ve vergiler yüzünden astronomik rakamlara ulaşan yeni cihaz fiyatlarıdır. Kullanıcılar bütçelerinin çok üzerinde olan yeni cihazları almaktansa iyi performans gösteren ikinci el cihazlara bir yöneliş sergilemektedir.

 

Tabi bu durumda bazı kullanıcılar kazançlı çıkarken bazı kullanıcılar da mağdur olabilmektedir. İkinci el cihaz alışverişinde kazançlı çıkmanız için sizlere hazırladığımız rehber sayesinde hem ikinci el cihazları güvenle alabilir hem de CepteTamir ikinci el alışveriş sisteminin nasıl çalıştığını anlayabileceksiniz.

 

Unutmayın garantili olmayan her türlü ürün ve hizmet muhakkak bir kusur taşır bu yüzden CepteTamir yaptığı tüm tamirlerde 2 yıl garanti hizmetini sağlar.

 

İkinci el cihaz alırken dikkat etmeniz gereken bir çok husus vardır, bugünkü yazımızda bu noktalara değineceğiz.

 

  1. İkinci el telefon alırken telefonun daha önceden kullanılan kişi tarafından suça bulaşıp bulaşmadığını veya kayıp, çalıntı olup olmadığını bilememektir, bu soruların cevabını ise bireysel olarak öğrenmeniz imkansızdır.
  2. İkinci el telefonu alırken tüm testlerden geçmelidir. İkinci el telefon kontrol edilmediği zaman alındıktan sonra kullanılırken çalışmayan özellikleri farkedilebilir, bu da sizin için ekstra masraf olabilir.
  3. İkinci el telefon satan kişilerin karşılaşacağı bir problemde, telefon içerisinde yer alan kişisel verileriniz telefonunuzu sıfırlasanız da fabrika ayarlarına döndürseniz de sıfırlanmaz. Kişisel verileriniz geri getirme programları ile bir şekilde geri getirilir.

 

Ancak merak etmeyin CepteTamir garantisiyle alacağınız ikinci el telefonlardaki datalar özel programlar sayesinde kalıcı bir şekilde silinir ve garanti kapsamındaki cihazlarınızda çıkaacak muhtemel sorunlar tamamen ücretsiz bir şekilde tamir edilir.

 

CepteTamir'de sunulacak olan yenilenmiş telefonlarda birçok avantaj bulunmaktadır. Bunlar;

 

  1. CepteTamir'den alacağınız tüm yenilenmiş telefonlar %100 çalışır hale getirilip tüm kontrolleri yapıldıktan sonra satış işlemi gerçekleşmektedir.
  2. Ekranı kırık veya bataryası şişmiş telefonların parça değişimleri orijinal parçalar ile değiştirilerek fiziksel olarak yeni hale getirilir. Yenilenmiş telefonlar CepteTamir'de 2 yıl garantilidir.
  3. Herhangi bir arızası olmayıp direkt ikinci el kategorisinde satılacak cihazlar ise 1 yıl garantili olacaktır.
  4. CepteTamir'den alacağınız yenilenmiş telefonlarda önceki kullanıcıların verileri kalıcı olarak silinerek size teslim edilir.

 

Siz de eğer cihazınız CepteTamir'e satmak veya CepteTamir'den ikinci el veya yenilenmiş telefon almak istiyorsanız anasayfamızda bulunan Telefon Al-Sat butonuna basarak talep oluşturmayı unutmayın.

 

Peki CepteTamir Akıllı Telefon Alışverişi Sistemi Nasıl Çalışır?

 

Telefonunu yenilemek isteyen veya sadece satmak isteyen kullanıcılarımızdan cihazlarının gerçek değeri miktarında ödeme karşılığı cihazlarını alıyoruz. Daha sonra bu cihazların tüm testlerini yapıp yazılımsal ve mekanik herhangi bir sorunu olup olmadığını inceliyoruz.

 

Herhangi bir sorun yoksa hardreset ile tüm bilgileri kesin ve kalıcı bir şekilde silip cihazı paketleyip satışa hazır hale getiriyoruz. Eğer cihazda kırık, çatlak, bozuk herhangi bir aksam varsa bu parçaları tamamen orijinal parçalarla değiştirip kozmetik olarak ilk günkü haline getirip satışa hazır hale getiriyoruz. Her 2 durumda da CepteTamir hizmet garantisi ile korunacaksınız.

 

Türkiye'de bir ilk olan 2 yıl garantili yenilenmiş akıllı telefonlar ile bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki telefonu satın almak için hemen iletişime geçiniz.

 

Üstelik CepteKoruma paketi alarak garantili olan cihazlarınızı kullanıcı kaynaklı tüm problemlere karşı koruyup hiçbir tamir masrafı ödemeden tamir ettirebilirsiniz. İkinci el veya yenilenmiş telefon alan kullanıcılarımıza özel indirimlerle CepteKoruma paketleri sizi bekliyor!

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum