Instagram son zamanlarda 'Son Gönderiler' olarak isimlendirilen özelliği, yani takip etiiğiniz kişilerin son gönderilerini farklı bir sayfadan inceleyebilmenizi sağlıyor. Bu özelliğin ne zaman kullanabileceği ise henüz belli değildir. 

En popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu instagram, şuan milyonlarca kullanıcıya sahiptir. 2016 yılından itibaren instagram uygulamasına giriş yaptığınızda takip ettiğiniz kişilerin son gönderilerini değilde instagramın kendine ait algoitmasınsından popüler içerikleri görüntüleyebiliyorsunuz. Bu durum kısa süre sonra değişebilir. 

Instagram ekibinin 2016 yılında almış olduğu bir kararla akış sayfasınıa yenilemiştir. Instgram'ın yeni algoritması, platforma yüklenen yeni içerikler değil de sizin görmekten hoşlandığınız ve araştırdığınız içeriklerin karşınıza çıkmasını sağlayan bir algoritmadır. Bu alan ise kısa bir süre sonra yeni bri bölüm eklenerek değişecek. 

Jane Manchun Wong, Instagram kısa süre sonra Son Gönderiler kısmı yeni bir bölüme sahip olacağını duyurdu. Instagram ana sayfasından açılabilir bir ekran olarak karşımıza çıkacak. İlk yayınlandığı an karşınıza bir açıklama çıkacak. Bu açıklamada takip ettiğiniz kişilerin yeni bir gönderi eklediğinde sizi görmek isteyip istemediğinize dair bir soru göreceksiniz. Eğer kabul ederseniz kullanıcının son gönderilerine ulaşmak için yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum