CepteTamir
IMG-BLOG
18 04 / 2019
Yazar Hasan Aras | 18.04.2019 | Apple | 0 Yorum

iOS 13 ile Gelecek Olan Özellikler

iOS 13 ile gelecek olan özelliklerle iPhone cihazlarınızı çok daha kolay yönetecek ve özelleştirebileceksiniz. İşte iOS 13’ün özellikleri.

 

Apple’ın belki de bu kadar büyümesini sağlayan yegane şey iOS yazılımıdır ve kullanıcılar yeni serileri dört gözle bekliyorlar.

 

Öncelikle iOS 13’ün haziran ayına kadar gelmeyeceğini ve iPhone 5 serisine gelmeyeceğini ancak iPhone SE ve iPhone 6 serisine gelip gelmeyeceği konusunda net bir bilgi olmasa da geleceğini düşünüyoruz.

 

Gelecek olan yeni özelliklerin en çok ses getirecek olanı ise karanlık mod olacak. Kullanıcıların özellikle Twitter’ın sağladığı bu özelliği uzun zamandır beklediği bilimiyordu ve nihayet o özellik geldi.

 

karanlık mod

 

iOS 13’le gelecek bir başka dikkat çekici özellik ise iPad kullanıcılarını ilgilendiriyor zira çoklu görevler özelliğiyle iPad kullanımı çok daha iyi olacak.

 

Eskiden yazıyı silmek için cihazlarını sallayan iPhone kullanıcıları artık bunu çok daha pratik olduğu düşünülen parmak hareketleriyle yapabilecek.

 

Çok detaylı bilgi verilmese de Safari iyileştirmeleri ve geliştirmeleriyle otomatik girişlerin çok daha hızlı olacağı da belirtildi.

 

Ayrıca klavye ile ilgili geliştirmeler sayesinde daha doğru ve kişiselleştirilmiş yazı deneyimi de sunulacak.

 

Maillerinizi dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz yeni özelliklerle iOS’un özelleştirmeler çok sınırlı namı yavaş yavaş ortadan kalkacak gibi görünüyor.

 

3. taraf uygulamalarla senkronizasyon geliştirmeleri de yapılarak kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıakrak olan yeni iOS iPhone severleri mutlu edecek gibi görünüyor.

 

Arayüz geliştirmeleri de gelecek olan güncellemenin bir başka ana konusu ancak Apple bu konuda hakkında da pek bilgi vermedi.

 

Google Asistan ile akıllı asistanların rekabetinin iyice artmasıyla Apple bu konuya da el atmış ve Siri’yi daha da geliştirmeye başlamış bile yeni güncellemeyle Hey Siri dediğiniz anda çok da verimli sonuçlar elde edebileceksiniz.

220 TL

CepteKoruma paketi; sıfır, ikinci el ya da yurt dışından satın adığınız bütün telefonlar için geçerlidir. 1 yıl geçerli olan koruma paketiniz bu süre içerisinde 3 adet kaliteli tamir hizmetini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlar. Darbe, ekran kırılmaları, sıvı temas ve diğer tüm kullanıcı kaynaklı hasarları kapsar.

NOT Telefonunuzda herhangi bir sorun varsa tamir işlemlerini gerçekleştirip sonrasında koruma paketi alabilirsiniz. Telefonunuzda sorun olduğunu düşünüyorsanız Tıklayın


Yorum Yap
djc4M
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar