Eylül ayında değişiklerle gelen iOS 13 güncellemesi, geldiği tarihten sonra ortaya çıkan sorunlar nedeni ile sekiz kez daha güncelleme aldı. iOS 13.3 şu anda telefonlarımızda olan en son güncellemedir.13.3.1 güncellemesi için test süreci devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan iOS 13.3.1 Beta 2 sürümünün hemen ardından üçüncü beta sürümü geliştiricilere sunuldu. Ara güncellemeler için test sürecini istemeyen Apple, 13.3.1 güncellemesinde test sürecini başlattı. 

 

iOS 13.3.1 Beta 3

 

Apple, bir önceki beta sürümlerinde olduğu gibi bu sürümün güncelleme notlarında bir detaya yer vermiyor. Apple'ın genelde güncellemelerinden alışık olduğumuz hataların giderilmesi ve çeşitli iyileştirilmelerin yapıldığıdır. 

 

iOS13.3.1'de çeşitli hataların ortadan kaldırılması ve iletişim sınırlama özelliği ile çocukların bilinmeyen numaralara mesaj göndermesini sağlayan hatadan, posta uygulamasında karşılaşılan sorunlara ve Bluetooth'da yaşanan uyumsuzlukların, iOS 13.3 sürümünün yüklü olduğu telefonlarda karşılaşılmaktadır. 

 

Test sürecinin ise ne zaman bitip iOS 13.3.1 Beta 3 sürümünün yayınlanacağı belirsizdir. Beta sürümleri geliştiricilere yönelik bir güncelleme olduğı için telefonunuza yüklememenizde fayda var. 

 

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum