iPhone 11 serisi eylülün ikinci haftası yapılan güzel bir etkinlikle tanıtıldı, serinin en uygun fiyatlı modeli olarak karşımıza çıkan iPhone 11 daha güçlü işlemci, daha iyi görüntü işleme, daha hızlı cihaz ve tabi ki kullanıcıların en büyük sorunların olan olan ekran kırılmalarına karşı çok daha dayanıklı ekran ve arka cam kullanıcılara sunuldu.

 

Henüz satışa veya ön siparşe sunulmayan cihaz alıcılarını beklerken kullanıcıların kafasında bu denli pahalı olan bir cihazın tamir durumu ve maliyeti büyük bir soru işareti olarak yer alıyor.

 

Bazı kullanıcılar daha ucuz olduğu için sadece ön cam veya sadece dokunmatik paneli değişimi işlemi yaptırıyor, anca biz CepteTamir olarak bu duruma kesinlikle karşıyız çünkü orijinal parça ve tamirlerinde ön cam değişimi gibi bir seçenek bulunmamaktadır ayrıca profesyonel ellerde işlem görmeyen cihazların ilerleyen süreçlerde bozulması da çok yüksek bir ihtimaldir ve bu durum da tamir maliyetini çok daha fazla arttırır.

 

iPhone 11 Ekran Değişim Fiyatı

 

Henüz satışa sunulmayan iPhone 11'in bozulma durumlarında ödemeniz gereken fiyatlar henüz netlik kazanmış olmasa da iPhone XS Max ekran değişim fiyatıyla paralel bir çizgide olacağını düşünüyoruz.

AppleStore'da yer alan güncel bilgiler ise aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

 

   iPhone modeli       CepteTamir Onaylı Ekran Değişimi       Orijinal Ekran Değişimi   
  iPhone 11 Yakında
  iPhone 11 Pro Yakında
  iPhone 11 Pro Max Yakında
  iPhone XS Max 3600 TL
  iPhone XS 3600 TL
  iPhone XR 1850 TL 2500 TL
  iPhone X 1850 TL 2500 TL
  iPhone 8 Plus 650 TL 1200 TL
  iPhone 8 600 TL 1100 TL
  iPhone 7 Plus 600 TL 1100 TL
  iPhone 7 600 TL 1100 TL
  iPhone 6s Plus 600 TL 1100 TL
  iPhone 6S 500 TL 950 TL
  iPhone 6 Plus 500 TL 950 TL
  iPhone 6 450 TL 900 TL
  iPhone SE 400 TL 600 TL
  iPhone 5S 400 TL 600 TL
  iPhone 5C 400 TL 600 TL
  iPhone 5 400 TL 600 TL

 

 

İPHONE 11 EKRAN TAMİRİ CEPTETAMİR’DE YAPILIR

 

Cihazınızın tamir ücretini öğrenmek için CepteTamir ana sayfasındaki formdan güncel tamir ücretlerini öğrenebilir ayrıca kupon kodu kısmından da varsa indirim kodunuz indirimden yararlanabilirsiniz.

 

CepteTamir sadece orijinal parçalarla tamir işlemini gerçekleştirmektedir ve tamirlerimizin tamamına garanti sağlıyoruz. Sadece ön cam veya sadece dokunmatik ekran değişimi gibi işlemler CepteTamir’de yapılmaz çünkü akıllı telefonların ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak üretiliyor eğer sadece cam veya ekran değişimi yaptıysanız kullanılan bu parçalar orijinal değildir.

 

CepteTamir’de sadece ekran değil aynı zamanda batarya değişimi, wi-fi arızası, şebeke arızası, anakart arızası, şarj problemi ve ses problemleri gibi diğer arızalar da tamir edilmektedir.

 

Tamir süreçlerinde kullandığımız tüm parçalar Apple Store yetkili servislerinde kullanılan parçaların aynısıdır ve orijinallikleri adına herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yok.

 

Ana sayfadaki tamir formumuzda yaşadığınız sorunu bulamıyorsanız eğer tamir talep formumuzda yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde anlatıp size ulaşmamızı tamir süreci ve ücretiyle ilgili bilgi almayı sağlayabilirsiniz.

 

Daha hızlı hizmet almak için 0 850 840 42 65 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya 0 538 415 26 16 numaralı WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

 

Üstelik Türkiye’de bir ilk olan yurt dışı veya ikinci el cihazlar için koruma paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

iPhone 11 koruma paketi alarak cihazınızı muhtemel arızalara karşı koruyabilirsiniz ancak biz sizi resmi süreçlerle boğan kasko veya iPhone 11 sigorta gibi hizmetlerden ziyade tamamen müşteri odaklı iPhone 11 koruma paketi almanız yönünde bilgilendirmek istiyoruz.

 

Koruma paketlerimiz arızanın kime veya neye bağlı oluştuğuna bakmaz. Arıza veya kırık oluştuğu anda tamamen ücretsiz bir şekilde tamir eder.

 

Kırık veya bozuk olan akıllı cihazlarınızı tamir ettirdikten sonra, herhangi bir kırığı veya arızası olmayan cihazlarınızı ise herhangi bir işlem yapmadan CepteKoruma kapsamına alıp ilerleyen süreçlerde kullanıcı kaynaklı tüm sorunlarınızı tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan letişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum