iPhone cihazınızı şarja takıyor ve bir süre beklettiğiniz halde şarj işaretini ve dolduğunu göremiyorsanız telefonunuzda mekanik bir sorun oluşmuş olabilir.

 

Bu kategorideki arızalar ana kart kaynaklı arızalar olup yerinde servis hizmetine uygun değildir.

 

Ana kart tamirleri servisimiz de profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. İstanbul içinden bizlere ulaşıyorsanız randevu oluşturarak, Scotty kurye ile telefonunuzu gün içinde bize hızlı bir şekilde, ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

Telefonunuz servisimize ulaşır ulaşmaz arıza tespiti yapılır.  Sonrasında cihazınız hakkında sizinle ücret ve servis süresi bilgileri paylaşılır.

 

Onayınız durumunda tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanarak yeniden Scotty kuryemiz ile size ulaştırılır.

 

Eğer iPhone 6 açılmama sorunu yaşıyorsanız ve İstanbulda ikamet etmiyorsanız CepteTamir Kargo hizmeti ile kapınızdan ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.

 

Eğer telefonunuzu İstanbul dışından ücretsiz kargo hizmetimizle servisimize göndermek isterseniz  ‘’Kargo Gönderim Sayfasına’’ Bakabilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum