iPhone 6 serisi iPhone 5S cihazlardan sonra çıkan ve büyük tasarımsal değişikliklerle gelen, kullanıcıların çok beğendiği bir seridir.

 

iPhone 6 ekran kırılmaları ve diğer arızalar, iPhone 6 Plus ekran kırılmaları ve diğer arızalar, iPhone 6s ekran kırılmaları ve diğer arızalar ile iPhone 6S Plus ekran kırılmaları ve diğer arızalar CepteTamir güvencesiyle  garantili olarak ve tamamen orijinal parçalarla tamir ediliyor!

 

iPhone 6 cam değişimi talebinde bulunan kullanıcılarımıza bu işlemin cihazınızın sağlığı için iyi olmadığını ve ilerde daha büyük sorunlara yol açacağını belirtmek istiyoruz. Aynı şekilde iPhone 6 Plus cam değişimiiPhone 6S cam değişimi ve iPhone 6S Plus cam değişimi de kesinlikle önermediğimiz ve uzak durulması gereken işlemlerdir.

 

İPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİM FİYATI

 

16.05.2019 itibariyle güncel ekran değişim fiyatlarımız aşağıda listelenmiştir, güncel fiyatları görmek için yazıda belirtilen sayfalardan bilgi alabilirsiniz.

 

iPhone modeli CepteTamir Onaylı Ekran Değişimi Orijinal Ekran Değişimi
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Fiyatı

600 TL

1100 TL
iPhone 6S Ekran Değişimi Fiyatı 500 TL 950 TL
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 500 TL 950 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı 450 TL 900 TL

 

iPhone cam değişimi yapmanızdansa CepteTamir onaylı ve A kalite ekran değişimi yapmanız hem telefonunuz hem de ekonominiz için daha faydalı olacaktır.

 

CepteTamir onaylı ekran değişimleri 1 yıl CepteTamir garantisindedir ve Orijinal ekranlara göre daha ucuzdur. A kalite ekran fiyatlarına iPhone ekran fiyatları sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

 

Kullanıcı sayısının fazla olması sebebiyle Apple marka cihazlar arasında en çok tamir edilen model olarak da iPhone 6 bilinir.

 

Özellikle batarya ve ekran sorunları ile gündemden düşmeyen iPhone 6 cihazının arıza tipleri ve tamir süreçleriyle ilgili bilgiler yazımızda.

 

CepteTamir akıllı telefonlara ultra hızlı servis hizmeti sağlayan ve sadece orijinal parçalarla çalışan yapılan tüm tamirleri garantili olarak yapan ve 7000 tamir işleminde tek bir şikayet dahi almayan yenilikçi bir firmadır.

 

Siz değerli kullanıcılarımızın vakitlerinin değerini biliyoruz bu yüzden mümkün olan lokasyonlarda olduğunuz yere gelerek gözlerinizin önünde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Siz yerinizden dahi kalkmadan evde, işte veya dışarıda herhangi bir yerde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

iPhone 6 ekram değişimi yapmak isterseniz eğer CepteTamir’e ulaşarak aynı gün içinde tamir hizmetini alabilirsiniz.

 

İPHONE 6 EKRAN TAMİRİ CEPTETAMİR’DE YAPILIR

 

Cihazınızın tamir ücretini öğrenmek için CepteTamir ana sayfasındaki formdan güncel tamir ücretlerini öğrenebilir ayrıca kupon kodu kısmından da varsa indirim kodunuz indirimden yararlanabilirsiniz.

 

CepteTamir sadece orijinal parçalarla tamir işlemini gerçekleştirmektedir ve tamirlerimizin tamamına garanti sağlıyoruz. Sadece ön cam veya sadece dokunmatik ekran değişimi gibi işlemler CepteTamir’de yapılmaz çünkü akıllı telefonların ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak üretiliyor eğer sadece cam veya ekran değişimi yaptıysanız kullanılan bu parçalar orijinal değildir.

 

CepteTamir’de sadece ekran değil aynı zamanda batarya değişimi, wi-fi arızası, şebeke arızası, anakart arızası, şarj problemi ve ses problemleri gibi diğer arızalar da tamir edilmektedir.

 

Tamir süreçlerinde kullandığımız tüm parçalar Apple Store yetkili servislerinde kullanılan parçaların aynısıdır ve orijinallikleri adına herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yok.

 

Ana sayfadaki tamir formumuzda yaşadığınız sorunu bulamıyorsanız eğer tamir talep formumuzda yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde anlatıp size ulaşmamızı tamir süreci ve ücretiyle ilgili bilgi almayı sağlayabilirsiniz.

 

Daha hızlı hizmet almak için 0 850 840 42 65 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya 0 538 415 26 16 numaralı WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

 

Üstelik Türkiye’de bir ilk olan yurt dışı veya ikinci el cihazlar için koruma paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

iPhone 6 kasko paketi alarak cihazınızı muhtemel arızalara karşı koruyabilirsiniz ancak biz sizi resmi süreçlerle boğan kasko veya iPhone 6 sigorta gibi hizmetlerden ziyade tamamen müşteri odaklı iPhone 6 koruma paketi almanız yönünde bilgilendirmek istiyoruz.

 

Koruma paketlerimiz arızanın kime veya neye bağlı oluştuğuna bakmaz. Arıza veya kırık oluştuğu anda tamamen ücretsiz bir şekilde tamir eder.

 

Kırık veya bozuk olan akıllı cihazlarınızı tamir ettirdikten sonra, herhangi bir kırığı veya arızası olmayan cihazlarınızı ise herhangi bir işlem yapmadan CepteKoruma kapsamına alıp ilerleyen süreçlerde kullanıcı kaynaklı tüm sorunlarınızı tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum