CepteTamir
IMG-BLOG
14 05 / 2019
Yazar Hasan Aras | 14.05.2019 | Apple | 0 Yorum

iPhone 7 Ekran Değişim Fiyatı ve Tamir İşlemleri

iPhone 7 ekran kırılması, tamir talepleri açısından rağbet gören bir işlemdir, iPhone 7 ekran tamiri işlemlerini gözünüzün önünde yapıyoruz.

iPhone 7 serisi iPhone 6 serisi cihazlardan sonra çıkan ve büyük tasarımsal değişiklikler olmayan ancak gerek arka kasanın cam olma seçeneği ve performans anlamındaki geliştirmelerle kullanıcıların çok beğendiği bir seridir.

iPhone 7 ekran kırılmaları ve diğer arızalar, iPhone 7 Plus ekran kırılmaları ve diğer arızalar  CepteTamir güvencesiyle  garantili olarak ve tamamen orijinal parçalarla tamir ediliyor!

iPhone 7 cam değişimi talebinde bulunan kullanıcılarımıza bu işlemin cihazınızın sağlığı için iyi olmadığını ve ilerde sorunlara yol açacağını belirtiriz.

Aynı şekilde iPhone 7 Plus cam değişimi de kesinlikle önermediğimiz ve uzak durulması gereken işlemlerdir.

İPHONE 7 EKRAN DEĞİŞİM ÜCRETLERİ

16.05.2019 itibariyle güncel ekran değişim fiyatlarımız aşağıda listelenmiştir, güncel fiyatları görmek için yazıda belirtilen sayfalardan bilgi alabilirsiniz.

iPhone modeli CepteTamir Onaylı Ekran Değişimi Orijinal Ekran Değişimi
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 550 TL 1100 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 550 TL 1100 TL

iPhone cam değişimi yapmanızdansa CepteTamir onaylı ve A kalite ekran değişimi yapmanız hem telefonunuz hem de ekonominiz için daha faydalı olacaktır.

CepteTamir onaylı ekran değişimleri 1 yıl CepteTamir garantisindedir ve Orijinal ekranlara göre daha ucuzdur. A kalite ekran fiyatlarına iPhone ekran fiyatları sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

CepteTamir akıllı telefonlara ultra hızlı servis hizmeti sağlayan ve sadece orijinal parçalarla çalışan yapılan tüm tamirleri garantili olarak yapan ve 7000 tamir işleminde tek bir şikayet dahi almayan yenilikçi bir firmadır.

Siz değerli kullanıcılarımızın vakitlerinin değerini biliyoruz bu yüzden mümkün olan lokasyonlarda olduğunuz yere gelerek gözlerinizin önünde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Siz yerinizden dahi kalkmadan evde, işte veya dışarıda herhangi bir yerde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

iPhone 7 ekran değişimi yapmak isterseniz eğer CepteTamir’e ulaşarak aynı gün içinde tamir hizmetini alabilirsiniz.

EKRAN DEĞİŞİMİ CEPTETAMİR’DE YAPILIR

Cihazınızın tamir ücretini öğrenmek için CepteTamir ana sayfasındaki formdan güncel tamir ücretlerini öğrenebilir ayrıca kupon kodu kısmından da varsa indirim kodunuz indirimden yararlanabilirsiniz.

CepteTamir sadece orijinal parçalarla tamir işlemini gerçekleştirmektedir ve tamirlerimizin tamamına garanti sağlıyoruz.

Sadece ön cam veya sadece dokunmatik ekran değişimi gibi işlemler CepteTamir’de yapılmaz çünkü akıllı telefonların ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak üretiliyor eğer sadece cam veya ekran değişimi yaptıysanız kullanılan bu parçalar orijinal değildir.

CepteTamir’de sadece ekran değil aynı zamanda batarya değişimi, wi-fi arızası, şebeke arızası, anakart arızası, şarj problemi ve ses problemleri gibi diğer arızalar da tamir edilmektedir.

Tamir süreçlerinde kullandığımız tüm parçalar Apple Store yetkili servislerinde kullanılan parçaların aynısıdır ve orijinallikleri adına herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yok.

Ana sayfadaki tamir formumuzda yaşadığınız sorunu bulamıyorsanız eğer tamir talep formumuzda yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde anlatıp size ulaşmamızı tamir süreci ve ücretiyle ilgili bilgi almayı sağlayabilirsiniz.

Daha hızlı hizmet almak için 0 850 840 42 65 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya 0 538 415 26 16 numaralı WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Üstelik Türkiye’de bir ilk olan yurt dışı veya ikinci el cihazlar için koruma paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 7 kasko paketi alarak cihazınızı muhtemel arızalara karşı koruyabilirsiniz ancak biz sizi resmi süreçlerle boğan kasko veya iPhone 7 sigorta gibi hizmetlerden ziyade tamamen müşteri odaklı iPhone 7 koruma paketi almanız yönünde bilgilendirmek istiyoruz.

Koruma paketlerimiz arızanın kime veya neye bağlı oluştuğuna bakmaz. Arıza veya kırık oluştuğu anda tamamen ücretsiz bir şekilde tamir eder.

Kırık veya bozuk olan akıllı cihazlarınızı tamir ettirdikten sonra, herhangi bir kırığı veya arızası olmayan cihazlarınızı ise herhangi bir işlem yapmadan CepteKoruma kapsamına alıp ilerleyen süreçlerde kullanıcı kaynaklı tüm sorunlarınızı tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.


Yorum Yap
3oKL5
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar