iPhone Anakart Tamiri

iPhone Anakart Tamiri Fiyatı ve Süreçleri

iPhone anakart tamiri ve süreçlerini kullanıcılarımızın sıkıntı yaşamaması adına büyük bir hız ile yerleşik servisimizde gerçekleştiriyoruz

Anakart arızalanmaları akıllı telefonlarda kullanıcıların canını en çok sıkan ve tamir edilmesi en zor olan arızaların başında gelir.

Bu anakart arızalanmaları genel olarak darbe, elektriksel kısa devre, sıvı teması ve batarya şişmesi sonucu oluşan hasarlardan dolayı meydana gelmektedir.

CepteTamir olarak anakart arızalarını tamir etmek için ücretsiz kargo ve kurye servisimizle cihazınızı alıp olabilecek en kısa sürede arıza tespiti yapıp ortalama tamir maliyetini belirleyip sizlere fiyat teklifi veriyoruz.

Arıza tamir maliyetini kabul etmeniz durumunda en kısa sürede cihazınızı tamir edip tekrar ücretsiz kargo veya kurye ile sizlere ulaştırıyoruz.

Anakart arızalanma türleri çok çeşitlilik gösterdiği için belirli bir fiyat verilmesi mümkün değildir yerleşik servisimizde yapılan incelemeden sonra sizlere fiyat bilgisini sunuyoruz.

Akıllı telefonunuzun bu en önemli parçasını CepteTamir kalitesiyle tamir ettiğiniz taktirde müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği herhangi bir sıkıntı yaşamamanız adına çok detaylı bir tamir işlemi gerçekleştiriyoruz.

CepteTamir olarak ülkemizin en hızlı servislerinden biri olma iddiamızı devam ettirmek ve müşterilerimizin memnuniyet seviyesini her geçen gün yükseltmek adına sürekli olarak çalışmalara devam ediyoruz.

Siz de iPhone anakart tamiri gibi ağır hasarlar harici her türlü tamir işlemini gözlerinizin önünde yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca arızalı veya kırık olmayan sıfır, ikinci el ve yurt dışı cihazlarınız dahi her türlü cihaza Ckoruma paketi satın almak için CepteKoruma paketlerimize göz atın!

CepteKoruma paketi kapsamında cihazınızı anakart arızalanmaları dahil 1 yıl boyunca toplam 3 defaya kadar tamamen ücretsiz bir biçimde tamir ettirebilirsiniz.

 

iPhone Anakart Tamiri Fiyatı ve Süreçleri
2.6 (52%) 5 votes

Oyla (5 / 1)

İlgili Gönderiler:

avatar
2 Yorum serisi
2 Seri cevapları
2 Takipçiler
 
En çok etkileşim alan yorum
En güncel etkileşimi alan yorum
3 Yorum sahibi
Salim akgünhasan arasMurat Son yorumun yazarı
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Murat
Ziyaretçi
Murat
Oyla :
     

İPhone 7 plus cihazın var bir çok telefoncu ya goturdum yapamadı Baya kurcalandi Sorunları Şunlardır Telefonda kesinlikle ses gelmiyor entegre diyorlar cihaz dönüyor ve sarjz soketi bozuk ve arka kamera bunları için fiyat alabilir miyim

Salim akgün
Ziyaretçi
Salim akgün

Sony X premium anakart değişimi lazım

1
×
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?