iPhone Batarya Değişim Fiyatları

 

Kullanıcıları tarafından özellikle performansı, hızı ve uzun süre dayanan şarjı nedeni ile tercih edilen iPhone cihazlar için bataryanın bozulması oldukça can sıkıcı bir problem.

 

Çünkü bataryası bozulan cihazda şarj olmama, bataryanın hızla tükenmesi, şarjın anormal şekilde düşüşler yaşaması normaldir.

 

Bu sebepler de günlük hayatımızda önemli bir yer tutan iPhone’larımızı verimli bir şekilde kullanmamızı engeller.

Cep telefonu bataryasında şişme problemi yaşıyorsanız "Cep telefonu bataryası neden şişer?" yazımıza göz atabilir, batarya ömrünü uzatma konusundaki tavsiyelerimize daha yakından bakabilirsiniz.

 

Üstelik herhangi bir durumdan dolayı şişen bataryaların alev alması ve ciddi sağlık sorunlarına yol açması ihtimal dahilindedir.

 

Üstelik yerinde servis hizmeti, 1 yıl garanti ve orijinal parça desteği ile cihazınızın bataryasını yenisi ile değiştirmek çok kolay!

 

CepteTamir ana sayfasından talep oluşturun, siz nereye isterseniz oraya gelelim ve cihazını 1 yıl garanti sağlayarak gözünüzün önünde tamir edelim.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

BATARYA DEĞİŞİM ÜCRETLERİ

 

iPhone Modeli Orijinal Batarya Değişim Ücretleri
iPhone XS Max 450 TL
iPhone XS, 450 TL
iPhone XR 450 TL
iPhone X 450 TL
iPhone 8 Plus 450 TL
iPhone 8 450 TL
iPhone 7 Plus 400 TL
iPhone 7 400 TL
iPhone 6S Plus 350 TL
iPhone 6S 350 TL
iPhone 6 Plus 350 TL
iPhone 6 350 TL
iPhone 5SE 350 TL
iPhone 5S 350 TL
iPhone 5C 350 TL
iPhone 5 350 TL

 

En güncel ve indirimli fiyatları almak için ana sayfamızda bulunan arıza talep formunu doldurmanız gerekmektedir.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum