Kısa mesafe içerisinde kablosuz iletişim sağlayan Apple, kablosuz kulaklığa, Apple Watch ve arabanıza bağlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden dolayı bağlantıda problem yaşanabilir , bluetooth eşleşmeyebilir. 

 

Bağlantı ile ilgili sorun yaşıyorsanız ilk olarak aşağıdaki kontrolleri yapmanız gerekmektedir.

 

 • Karşı tarafın şarjının olması, 
 • Bluetooth özelliğinin açık olması, 

 

Bu işlemler tamam fakat yine de bağlanmıyor ise ; 

 

 • İOS güncellemenizin kontrol edilmesi, 

 

Cihazınızdan Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu izleyebilirsiniz. 

 

 • Bluetooth'u kapatın ve iPhone'u resetleyin,

 

Cihazınızdan Ayarlar > Bluetooth seçeneğine gelip bluetooth özelliğini kapatın. Daha sonra Ses Açma + Ses Kapama + Yan Düğmeye basılı tutup Apple logosu gelene kadar basılı tutun. Bu işlemi yaptığınız zaman telefonunuzda bulunan veriler silinmeyecektir. 

 

 • Bağlı olunan cihazdan Bluetooth bağlantısını kesin,

 

Cihazınızdan Ayarlar > Bluetooth seçeneğine gelip bağlı olduğunuz cihazda Bağlantıyı Kes seçeneğini seçin. 

 

 • Aygıtı unutun ve tekrar eşleştirme yapın,

 

Cihazınızdan Ayarlar > Bluetooth seçeneğine gelip bağlı olduğunuz cihazda Bu Ağı Unut seçeneğini seçip daha sonrasında ağa tekrar bağlanmayı deneyin. 

 

 • Cihazınızı başka bir aygıt ile eşleştirin, 

 

Aygıtınızın bluetooh sorunu olup olmadığını çözebilmek için cihazınızı farklı bir aygıta bağlanıp bağlanmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. 

 

 • Ağ ayarlarını sıfırlayın,

 

Cihazınızdan Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla seçeneğini seçin.

 

 • iPhone cihazınızı fabrika ayarlarına döndürün,

 

Cihazınızdan Ayarlar > Genel > Sıfırla > Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil seçeneğini seçin. Bu aşamayı yaptığınız zaman cihazınızı kutusundan ilk çıktığı gibi olacak ve tüm verileriniz silinecektir. 

 

Bu işlemlerin hepsini denediniz fakat hala bluetooth bağlantınız da hala sorun var ise bluetooth flex parçasının değişmesi gerekmektedir.  Bu işlemleri yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

iPhone bluetooth flex değişim hizmetlerini en iyi Teknik Servis Şartlarında %100 memnuniyetle çözebilmek maksadıyla hizmetinizdeyiz. Tüm telefon modellerine bluetooth flex değişim hizmetlerimiz garantili olarak, sıra beklemeden ve güvenle tarafımızdan yapılmaktadır.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

 1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
 2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
 3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
 4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
 5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
 6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
 7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan letişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum