iPhone 8 Plus Ekran Değişim fiyatı ve Tamir Süreçleri

Değerli iPhone 8 Plus kullanıcıları!

Akıllı telefonunuza ne kadar bağlı olduğunuzu,ondan biran olsun bile ayrılmak istemediğinizi çok iyi biliyoruz. 2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent girişimi olarak kurulan servisimiz olduğunuz yere gelerek, gözünüzün önünde servis hizmeti vermektedir. Tamamen orijinal parçalarla yaptığımız tamir işlemleri aynı zamanda tarafımızdan 2 yıl süre ile garantimiz altına alınmaktadır. CepteTamir onaylı yedek parçalarla yapılan işlemler ise 1 yıl garantilidir.

Şu an yerinde tamir hizmetini sadece İstanbul’da veren servisimize ücretsiz kargo ile tüm Türkiye’den kullanıcılar telefonlarını gönderebilmektedir.

Neden CepteTamir?
CepteTamir teknisyenleri en az 5 yıl deneyimlidir ve sertifikalıdır.
Çalışanlarımızın tamamı CepteTamir Eğitim Akademisi’nde eğitimlerini alarak göreve başlarlar ve sürekli kendilerini geliştirirler.
CepteTamir’in şuana kadar sosyal medyada yada şikayet mecralarında 1 tek dahi şikayeti yoktur. %100  müşteri memnuniyeti varlık sebebimizdir.
CepteTamir sürdürülebilir bir garanti süreci işletir. Kullanıcıların en ufak bir sorunu olduğunda o sorunla ilgilenir ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur.
Günün 24 saati bize ulaşabilirsiniz. 05384152616 WhatsApp hattımız her daim açıktır.
Türkiye’nin en iyi kurumsal firmaları ile çalışıyoruz. Referanslarımızı inceleyebilir ilgili video röportajlarımızı YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

  • iPhone 8 Plus ekran fiyatı: Orijinal Ekran 1200 TL (2 yıl garantili)
  • iPhone 8 Plus ekran fiyatı: CepteTamir Onaylı A Kalite Ekran 550 TL (1 yıl garantili)

Diğer iPhone modellerinin ekran değişim fiyatlarına bakmak için iPhone Ekran Değişim Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Servis talebi oluşturmak için buraya tıklayın.

iPhone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı
5 (100%) 4 vote[s]

1
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by