Sizler için iPhone cihazınızda çekmiş olduğunuz fotoğrafları düzenleyebileceğiniz uygulamaları listeledik. 

 

iOS uygulamaları ile fotoğraflarınızı profesyonel seviyede düzenleyebilirsiniz. Kullanımları oldukça kolay, araç çeşitliliğine sahip, bolca filtre ve efekt sunar. Düzenlediğiniz fotoğraflarınızda sosyal medya platformunda beğeni almayı garantileyebilirsiniz. 

 

İşte iPhone Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 

 

Snapseed 

 

Snapseed uygulamasının başarısı Google tarafından fark edilmiş ve Apple tarafından satın alınmıştır. Fotoğraf düzenleme için harika bir arayüze sahiptir. Ekranda parmak hareketleriniz ile menülere kolayca erişebilirsiniz, ayar yapabilirdiğiniz uygulama kusursuz çalışmaktadır. 

 

snapseed iphone ile ilgili görsel sonucu

 

Bokeh portreler için bulanıklaştırılmış arka plan etkisi ve fotoğraflarınızın belirli alanlarına uygulayacağınız ince ayarlar ile göze hitap eden sonuçlar elde edebilirsiniz. Snapseed uygulaması ile fotoğraflarınızı filtreler, sanatsal efektler ve çerçeveler ile daha da geliştirme olanağına sahipsiniz. Snapseed ücretsiz bir uygulamadır. 

 

Enlight 

 

2017 yılında Apple Tasarım Ödülü Kazananı Enlight, her türlü fotoğraf düzenleme aracını eksiksiz olarak sunuyor. Uygulamada en dikkat çekici olan düzenlemeler kırpma, boyutlandırma, yeniden konumlandırma ve gelişmiş rötuştur. 

 

enlight iphone ile ilgili görsel sonucu

 

Çift pozlama, kusursuz siyah beyaz dönüştürme, analog ve çift filtreler, maskeler ve özel eğriler kontrolü üzerinde sorun yaşamazsınız. Akıllı Fotoğraf Düzeltme özelliği ise anında veya az pozlanmış fotoğrafları düzeltebiliyor. 

 

Afterlight 2 

 

Afterlight uygulamasının yenilenmiş hali olan Afterlight 2, daha iyi kullanıcı arayüzü ve yepyeni özellikleri ile öne çıkıyor. Gelişmiş araçlar, toz ve ışık sızması dolguları, metin ekleme, filtre koleksiyonu ve filtre düzenleme detaylarına da sahiptir. 

 

fotoğraf düzenleme uygulamaları

 

Çift pozlama özelliği bu uygulamada da görebiliyoruz. Tam kalite yakınlaştırma ile düzenlemelerinizi tüm detaylarla görebiliyorsunuz. 

 

Polarr Photo Editor

 

Polarr Photo Editor, gelişmiş otomatik iyileştirme araçları ve gelişmiş filtreler sunuyor. Arayüzüne alışmanız gereken bir uygulamadır. Yüz odaklı araçlarla selfie çekimleriniz için faydalı olacak. 

 

fotoğraf düzenleme uygulamaları

 

Filtreler ile fotoğrafları toplu olarak dışa aktarma, özelleştirilebilir çubuklar ve çalışma alanları, özelleştirilebilir tema, yüz tanıma, maskeleme ve fırça araçları ince ayar özellikleriyle Polarr Photo Editor en iyiler arasındadır. Uygulama ücretsiz, ama özelleştirilmiş filtre ve bölgesel düzenlemeler için ücret ödemeniz gerekiyor. 

 

VSCO 

 

Hem fotoğraflarınıza hem de videolarınıza filtre ekleyebileceğiniz bir uygulamadır. Üstün fotoğraf düzenleme araçlarına sahip olan uygulama yıllık üyelik sistemine sahip. Böylelikle daha fazla topluluk içeriklerine ulaşabiliyorsunuz. 

 

fotoğraf düzenleme uygulamaları

 

Sanatsal efektleri oldukça dikkat çekici olan VSCO ile filtrelerin etkisini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızın tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar ayarlayabiliyorsunuz. Özel diyafram ve odaklanma kontrolleri ile uygulama favori düzenleme uygulaması olabilir. 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum