Bilindiği gibi GPS ile haritalar entegre bir şekilde çalışarak hem gitmek istediğiniz noktayı anlık olarak görebiliyorsunuz hem de konumunuzu başkalarıyl paylaşabiliyorsunuz. Bu özellikleriyle büyük önem kazanan GPS bazen bozulabiliyor ve konum doğruluğunu büyük ölçüde kaybediyor veya hiç çalışmıyor.

 

GPS tamirini orijinal parçalarla ve garantili bir şkeilde tamir ederek akıllı telefonunuzu kullanılamaz durumdan kurtarıyoruz. Böylece hem cihazınızını tam performansla kullanabilirsiniz hem de yeni akıllı telefon almak zorunda kalmazsınız.

 

Wi-Fi kullanıcıların olmazsa olmazı, akıllı telefonların bu derece yaygınlaşmasının en önemli köşe taşı ve bizi dijital dünyaya bağlayan en önemli birimlerden biridir.

 

Wi-Fi arızası durumlarında kullanıcılar sadece mobil ağlardan İnternet'e bağlanıp cihazlarını bu şekilde kullanmak zorunda kalıyorlar. Wi-Fi arızalarını tamir ederek cihazınızı tekrar ilk günkü performansıyla güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili oalrak tamir ediyoruz.

 

Şebeke sorunlarına gelecek olursak yukarıda bahsedilen sorunlar arasında en can sıkıcı olan sorun şebeke sorunudur diyebiliriz. Şebeke sorunu yaşayan bir akıllı cihaz kullanıcısını dolaşımdayken dijital dünyadan tamamen koparır ve akıllı telefonların asıl işlevi olan her yerden her şeye erişim ilkesini yok sayar.

 

Şebeke sorunlarını CepteTamir'in uzman ve yetkili teknisyenlerinin elinde ayrıca CepteTamir kalitesi ve hızıyla tamir ederek akıllı telefonunuzu tekrar tüm özellikleri çalışacak duruma getiriyoruz, tamamen orijinal parçalar ve 2 yıl garanti hizmetimizle de uzun yıllar hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

 

Akıllı telefonunuzun her türlü sorunu için CepteTamir'den destek alabilir ve gereken durumlarda tamir hizmetine erişebilirsiniz. Türkiye'nin en hızlı akıllı telefon teknik servisi olmanın yanında müşteri memnuniyeti en yüksek olan servis olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Akıllı telefonlarınız ücretsiz kargo veya kurye hizmetimizle olduğunuz yerden alınıp aynı gün tamir edilip hemen sonrasında gerekli testler yapılıp tekrar ücretsiz kurye veya kargo ile size teslim edilir.

 

Muhtemel arıza ve kırılmalar için size yıld 3 tamir hizmeti sunan Akıllı telefon koruma paketi CepteKoruma ile de yüksek tamir masraflarından kurtulmuş olacaksınız. Üstelik hem sıfır, hem ikinci el hem de yurt dışı cihazlarınızı CepteKoruma paketi dahilinde korumaya alabilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum