CepteTamir
IMG-BLOG
20 07 / 2019
Yazar Hasan Aras | 20.07.2019 | Genel | 0 Yorum

iPhone Hafıza Artırma

iPhone Hafıza Artırma

 

iPhone hafıza artırma hizmetimizle cihazınızı değiştirmeye gerek kalmadan CepteTamir kalitesiyle çok daha yüksek hafıza kapasitesine sahip olabilirsiniz.

 

iPhone cihazlarda hafıza yükseltme işlemi: yedeğin alınması, Nand entegresinin değiştirilmesi ve son olarak yazılım güncellemesi yapılmasıyla tamamlanır.

 

İşlem 1 gün içinde tamamlanıp uygun şartlarda cihazınızı aynı gün teslim alabileceksiniz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Bu işlemi sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlar.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Standartlara uyan tüm iPhone cihazlarınızın hafızasını artırabilirsiniz.
  6. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma Mağaza‘ya göz atabilirsiniz.
  7. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  8. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Hafıza artırma işleminde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda hafıza artırma işleminden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

 

Süreçler ile ilgili detaylı bilgiye iPhone hafıza artırma yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM

 
   iPhone modeli       64 GB'a Yükseltme       128 GB'a Yükseltme       256GB'a Yükseltme       512GB'a Yükseltme   
 iPhone 8 Plus 600 TL  800 TL 1000 TL Yakında 
 iPhone 8 600 TL 800 TL 1000 TL Yakında
 iPhone 7 Plus 500 TL 650 TL 850 TL -
 iPhone 7 500 TL 650 TL 850 TL -
 iPhone 6s Plus 500 TL 650 TL 850 TL -
 iPhone 6S 500 TL 650 TL 850 TL -
Model    32 GB'a Yükseltme       64 GB'a Yükseltme       128 GB'a Yükseltme        
 iPhone 6 Plus 400 TL 500 TL 650 TL -
 iPhone 6 400 TL 500 TL 650 TL -
220 TL

CepteKoruma paketi; sıfır, ikinci el ya da yurt dışından satın adığınız bütün telefonlar için geçerlidir. 1 yıl geçerli olan koruma paketiniz bu süre içerisinde 3 adet kaliteli tamir hizmetini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlar. Darbe, ekran kırılmaları, sıvı temas ve diğer tüm kullanıcı kaynaklı hasarları kapsar.

NOT Telefonunuzda herhangi bir sorun varsa tamir işlemlerini gerçekleştirip sonrasında koruma paketi alabilirsiniz. Telefonunuzda sorun olduğunu düşünüyorsanız Tıklayın


Yorum Yap
xpzpt
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Mithat Alanlı

Fotoğraf ve video çekmesini seven biriyim. Fakat telefonumun hafızası 16 gb olduğu için sürekli yedekleme veya silmekle uğraşıyordum. Cepte tamirin bu hizmetini duyunca hem tanışmak hem de telefonumun hafızasını yükseltmek için maslaktaki ofislerine gittim. Mükemmel bir firma. Beni çok iyi karşıladılar ve kısa sürede işlemi yaptılar. Hatta cepte koruma hizmetlerini duyunca hemen telefonuma koruma paketi de aldım. Herkese tavsiye ederim.

2019-07-26 12:08:03