CepteTamir
IMG-BLOG
20 07 / 2019
Yazar Hasan Aras | 20.07.2019 | Genel | 0 Yorum

iPhone Hafıza Artırma

iPhone Hafıza Artırma

iPhone hafıza artırma hizmetimizle cihazınızı değiştirmeye gerek kalmadan CepteTamir kalitesiyle çok daha yüksek hafıza kapasitesine sahip olabilirsiniz.

iPhone cihazlarda hafıza yükseltme işlemi: yedeğin alınması, Nand entegresinin değiştirilmesi ve son olarak yazılım güncellemesi yapılmasıyla tamamlanır.

İşlem 1 gün içinde tamamlanıp uygun şartlarda cihazınızı aynı gün teslim alabileceksiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Bu işlemi sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Standartlara uyan tüm iPhone cihazlarınızın hafızasını artırabilirsiniz.
  6. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma Mağaza‘ya göz atabilirsiniz.
  7. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kuryemiz ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  8. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

Hafıza artırma işleminde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda hafıza artırma işleminden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

Süreçler ile ilgili detaylı bilgiye iPhone hafıza artırma yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM

 
   iPhone modeli       64 GB'a Yükseltme       128 GB'a Yükseltme       256GB'a Yükseltme   
 iPhone 8 Plus Yakında Yakında Yakında
 iPhone 8 Yakında Yakında Yakında
 iPhone 7 Plus 450 TL 550 TL 750 TL
 iPhone 7 450 TL 550 TL 750 TL
 iPhone 6s Plus 450 TL 550 TL 750 TL
 iPhone 6S 450 TL 550 TL 750 TL
Model    32 GB'a Yükseltme       64 GB'a Yükseltme       128 GB'a Yükseltme   
 iPhone 6 Plus 350 TL 450 TL 550 TL
 iPhone 6 350 TL 450 TL 550 TL

Yorum Yap
ADQAm
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Mithat Alanlı

Fotoğraf ve video çekmesini seven biriyim. Fakat telefonumun hafızası 16 gb olduğu için sürekli yedekleme veya silmekle uğraşıyordum. Cepte tamirin bu hizmetini duyunca hem tanışmak hem de telefonumun hafızasını yükseltmek için maslaktaki ofislerine gittim. Mükemmel bir firma. Beni çok iyi karşıladılar ve kısa sürede işlemi yaptılar. Hatta cepte koruma hizmetlerini duyunca hemen telefonuma koruma paketi de aldım. Herkese tavsiye ederim.

2019-07-26 12:08:03