iPhone hafıza artırma hizmetimizle cihazınızı değiştirmeye gerek kalmadan CepteTamir kalitesiyle çok daha yüksek hafıza kapasitesine sahip olabilirsiniz.

iPhone cihazlarda hafıza yükseltme işlemi: yedeğin alınması, Nand entegresinin değiştirilmesi ve son olarak yazılım güncellemesi yapılmasıyla tamamlanır.

İşlem 1 gün içinde tamamlanıp uygun şartlarda cihazınızı aynı gün teslim alabileceksiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Bu işlemi sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Standartlara uyan tüm iPhone cihazlarınızın hafızasını artırabilirsiniz.
  6. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma Mağaza‘ya göz atabilirsiniz.
  7. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kuryemiz ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  8. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

Hafıza artırma işleminde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda hafıza artırma işleminden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

Süreçler ile ilgili detaylı bilgiye iPhone hafıza artırma yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Başvuru formunun altında modeller ve artırılacak kapasite için fiyatları görebilirsiniz.

iPhone Hafıza Artırma Ücretleri

iPhone 8 Plus Hafıza Artırma

iPhone 8 Hafıza Artırma

iPhone 7 Plus Hafıza Artırma

iPhone 7 Hafıza Artırma

iPhone 6S Plus Hafıza Artırma

iPhone 6S Hafıza Artırma

iPhone 6 Plus Hafıza Artırma

iPhone 6 Hafıza Artırma

1
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by