iPhone hafıza arttırma hizmetimizle cihazınızı değiştirmeye gerek kalmadan CepteTamir kalitesiyle çok daha yüksek hafıza kapasitesine sahip olabilirsiniz.

iPhone cihazlarda hafıza yükseltme işlemi: yedeğin alınması, Nand entegresinin değiştirilmesi ve son olarak yazılım güncellemesi yapılmasıyla tamamlanır.

İşlem 1 gün içinde tamamlanıp uygun şartlarda cihazınızı aynı gün teslim alabileceksiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

  1. Bu işlemi sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  2. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  3. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  4. Standartlara uyan tüm iPhone cihazlarınızın hafızasını arttırabilirsiniz.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma Mağaza‘ya göz atabilirsiniz.

Hafıza arttırma işleminde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda hafıza arttırma işleminden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

iPhone Hafıza Arttırma Ücretleri

iPhone 8 Plus Hafıza Arttırma

iPhone 8 Hafıza Arttırma

iPhone 7 Plus Hafıza Arttırma

iPhone 7 Hafıza Arttırma

iPhone 6S Plus Hafıza Arttırma

iPhone 6S Hafıza Arttırma

iPhone 6 Plus Hafıza Arttırma

iPhone 6 Hafıza Arttırma

iPhone Hafıza Arttırma Ücretleri
4.5 (89.23%) 13 vote[s]

1
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by