Güncelleme sırasında herhangi bir sebepten ötürü güncelleme tamamlanmadan bağlantı kesilirse veya telefonunuz kapanırsa muhtemel hata kodlarını alabilirsiniz. iPhone 4013 hatası, iPhone 4005 hatası, iPhone 4014 hatası ve iPhone 9 hatası olarak çıkar karşımıza bu kodlar.

 

Genel hata kodları kodları ise aşağıda sıralanmıştır:

 

 • (Cihaz adı) adlı iPhone’a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (9).
 • (Cihaz adı) adlı iPhone’a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4005).
 • (Cihaz adı) adlı iPhone’a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4013).
 • (Cihaz adı) adlı iPhone’a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4014).

 

Bu tarz bir hataların çözülmesi için bazı ön adımlar var ve bu ön adımları sizlere açıklayacağız.

 

İPHONE HATA KODLARI ÇÖZÜM YOLLARI

 

 • iTunes‘in en son sürümünü yüklemeyi deneyin, bazı durumlarda bu işlem olası iPhone hata kodlarını almamanızı sağlayacaktır.
 • Cihazınızı yeniden başlatmaya çalışın. bunun içinse aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
  • iPad Pro 11 inç veya iPad Pro 12,9 inç (3. nesil) aygıtta: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Ardından, Apple logosunu görene kadar Üst düğmeyi basılı tutun.
  • iPhone 8 veya sonraki modellerde: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Ardından, Apple logosunu görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun.
  • iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’ta Apple logosunu görene kadar Yan düğmeyi ve Sesi Kıs düğmesini en az 10 saniye boyunca basılı tutun.
  • iPhone 6s ve önceki modellerinde, iPad’de veya iPod touch’ta Apple logosunu görene kadar Ana Ekran düğmesini ve Üst (veya yan) düğmeyi en az 10 saniye boyunca basılı tutun.
 • Aygıtınızı USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın.
 • iTunes, aygıtınız için güncelleme veya geri yükleme seçeneği sunduğunda kişisel verilerinizi koruyarak iOS’i yeniden yüklemek üzere Güncelle (Geri Yükle değil) düğmesini tıklayın.

 

Eğer yukarıdaki tüm adımlar herhangi bir sonu sağlamıyorsa Nand entegresi bozulmuştur ve bunun değiştirilmesi gerekiyor.

 

CepteTamir uzman ekibi ve orijinal parçalarıyla ihtiyacınız olan tüm çözümleri sizlere sağlayarak cihazlarınızın tekrar kullanılabilir hale gelmesini sağlıyor.

 

Üstelik tamir sonrası CepteKoruma paketi alarak gelecekte yaşayacağınız muhtemele sorunları da tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

 1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
 2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
 3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
 4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
 5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
 6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
 7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum