Hoparlör ile ahize aynı şey değildir. Sorununuz nerede? Kulağınızı dayadığınız ahize kısmında mı, yoksa müzik dinlerken kullandığınız hoparlör kısmında mı?

 

iPhone sorun gidermede en çok kullanılan çözüm yollarını aşağıda sıralamaya çalıştık. Bu yöntemler iPhone ses gelmeme sorunu için de geçerli.

 

Bu sorun her zaman donanımsal olmayabilir. Çoğu zaman eksik bir güncelleme de bu soruna neden olabiliyor.

 

iPhone hoparlörden ses gelmiyor ise aşağıdaki adımları deneyin:

 

 • Öncelikle telefonunuzu açıp kapatın.
 • Eğer yinede ses gelmiyorsa bu defa telefonunuza hard reset atabilirsiniz. (Bu işlem az da olsa risk taşıdığı için whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.) 0538 415 2616
 • Telefonunuzu güncellemeyi deneyebilirsiniz. iOS sürümünüzü Ayarlar>Genel>Yazılım güncelleme yoluyla güncelleyebilirsiniz. Eğer wifi niz yeterince kuvvetli bir bağlantıya sahip değilse güncelleme işlemini bilgisayarınızdan yapmanızı öneririz.
 • Eğer bu işlemler sırasında sorun yaşarsanız 0850 840 42 65 Müşteri hizmetleri hattımızdan online ücretsiz yardım alabilirsiniz.

 

Bütün bu işlemlere rağmen hoparlörünüzden ses gelmemeye devam ediyorsa sorunun kaynağı iPhone buzzer parçası olabilir. Buzzer arızalanma olasılığı çok düşük olsa da bunu göz ardı etmemelisiniz. Tabi ki kendi başınıza yapabileceklerinizi yaptıktan sonra en mantıklısı telefonunuzu iyi bir servise götürmek olacaktır.

 

Eğer iPhone Hoparlörden ses gelmiyor değil de ses az geliyorsa birkaç ufak dokunuşla sesin daha fazla çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 

Hoparlörün olduğu tarafı bir diş fırçası yardımıyla temizleyebilirsiniz. Yada basınçlı hava ile alt tarafta bulunan delikleri temizleyebilirsiniz. Böylece hoparlörden gelen sesi fazlalaştırmış olacaksınız.

 

Eğer tüm bunlara rağmen sorununuz çözülmediyse CepteTamir’den profesyonel yardım alabilrsiniz. Hemen Servis talebi oluşturarak sizi ziyaret etmemizi isteyin ve anında, gözlerinizin önünde her türlü sorununuzu çözelim!

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

 1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
 2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
 3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
 4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
 5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
 6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
 7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum