İPHONE KULLANICISI OLMANIN AVANTAJLARI

 

iPhone kullanıcılarına sağladığı özelliklerle onların kendilerini özel hissetmesini sonuna dek sağlar ve sadık müşteri profili oluşturur şimdi bu avantajların bir kısmından bahsedeceğiz.

 
KULLANICI GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİK

 

Apple iOS işletim sistemiyle üst düzel bir koruma ve gizlilik sağlar, bu koruma o kadar güçlüdür ki cihazın sahibi sahibi cihaz şifresini unutursa tek çözüm fatura ile Apple Store’dan yardım alarak şifreyi çözmektir.

 

Face id teknolojisi de cihazınızın başkaları tarafından kullanılmasını tamamen engeller ve size kullanım kolaylığı sağlar yani ihtiyacınız olan her şeyi.

 

AppStore mağazası da kullanıcılara zararlı olabilecek tüm uygulamaları engelleyerek virüsten korunmanızı ve kişisel bilgilerinizin güvende olmasını sağlar.

 

FBI’ın bir kullanıcı bilgisini istediği durumda bile bilgileri paylaşmayı reddederek kullanıcı bilgilerinin gizliliğine verilen önemi görmüş bulunmaktayız

 
MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE GARANTİ

 

Apple sattığı tüm ürünlerde uluslararası garanti sağlayarak müşterilerini yarı yolda bırakmama sözü veriyor.

 

Şirket kaynaklı herhangi bir arızada cihaz değişimi sağlayarak sizin yepyeni bir cihaza sahip olmanızı vaadediyor.

 

Öte yandan diğer markalar 3. parti tamir şirketleriyle anlaşarak garanti koşullarında müşteriyi zora sokabiliyor. Cihaz değişimi ise diğer marka kullanıcıları için bir hayalden ibaret.

 

Üstelik iPhone modelleri uzun yıllar boyunca güncelleme alabiliyorken bir çok Android modelinde yazılım güncellemesi 1 yıl ile sınırlı kalıyor.

 
UZUN KULLANIM ÖMRÜ

 

Bugün piyasada satılan birçok iPhone modeli var ve çok uzun yıllar önce satışa sunulan iPhone 6 modeli bile hala büyük rağbet görmekte.

 

iPhone 6 gibi bir cihazın sıfırını satın alıp yıllarca kullanmaya devam edebiliyorken rakip firmaların aynı yıl çıkardıkları cihazlar maalesef çoktan tarihe karışmış oluyor.

 

Son duyumlara göre iPhone 6 modellerinin iOS 13 güncellemesini de alacağını düşünürsek bu inanılmaz bir başarı ve müşteri memnuniyeti anlamına gelir.

 
SENKRONİZASYON: İPHONE KULLANICISI OLMAK İÇİN EN MANTIKLI SEBEP

 

iOS ve MacOS inanılmaz bir senkronizasyon ile çalıştığından iPhone cihazınızı tamamen Macbook’tan kontrol edebilir, mesajları gönderebilir, aramalara ve cevap verebilirsiniz.

 

Böylesine bir senkronizasyonu Android cihazlar ve Windows ile şu an bile yapamıyorsunuz.

 

Benzer kalitede senkronizasyonu Airpods ve iWatch ile de yapabiliyor olmanız kullanıcı deneyimi açısından gerçekten inanılmaz.

 
SEKTÖR LİDERLİĞİ

 

Apple ne zaman bir yenilik yaparsa diğer tüm rakipler hemen hemen aynısını cihazlarında uygulamaktadır. Bu kesinlikle çok iyi bir şey ancak sahip olduğunuz cihazın diğer tüm cihazlardan önce en güncel yenilikleri taşıması sizin de en yeni teknolojilere herkesten önce ulaşmanız anlamına gelir.

 

iPhone cihazların avantajlarını saymakla bitmez ancak biz bariz bir şekilde rakiplerinden ayrılan özelliklerinden bahsetmek istedik. Eklemek istediğiniz, karşı çıktığınız her türlü durumu bize yorum yazarak belirtebilirsiniz.

 
Daha Bitmedi!

 

Siz de her model iPhone cihazınızı CepteKoruma kapsamına alarak kullanıcı kaynaklı tüm arızalanma ve kırılmalarda tamamen ücretsiz tamir ettirerek büyük bir tasarrufta bulunabilirsiniz. CepteKoruma paketleri iPhone cihazlar için 200 TL’den başlayan fiyatlarla! Detaylı bilgi CepteKoruma Mağaza‘da

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum