iPhone şarj entegresi sorunu denilince birden fazla sorun akla gelir ve bu sorunların bazılarını servise gitmeden kendiniz çözebilirsiniz. Bunu basit bir yöntem ile anlamak ve çözmek çok kolaydır.

 

Şarj entegresi sorunlarıyla karşılaşılmasının en büyük sebepleri arasında orijinal olmayan yan sanayi şarj aletlerinin kullanılması ya da  telefon şarjda iken ani bir şekilde elektriğin gitmesi gibi.

 

Bunun dışında bir diğer sebep araçtaki şarjları kullanmak ya da sürekli powerbank kullanmaktır. Cihazın alması gereken voltajdan fazlasını alması ve bunun sonucunda şarj entegresi devre dışı kalacak ve cihazda aşırı ısınmalar ile karşılaşılabilir.

 

Bu sorunlar arasında şarjın kısa sürede bitmesi ya da  cihazınızın hiç açılmaması sorunları baş gösterebilir.

 

Şarj entegresi sorunu anakartın üstünde bulunan, telefona pirizden gelen akımı kontrol eden parçanın bozulması sonucu ortaya çıkar.

 

Dolayısı ile bu parça arızalandığında çoğunlukla telefonunuz bir daha şarj almaz ve açılmaz duruma gelir. Fakat bu sorunun çözümü oldukça kolaydır. CepteTamir olarak bütün iPhone modellerinin şarj sorunları çözülebildiği gibi, orijinal parçalarla değiştirilir.

 

Bütün şarj entegre sorunları profesyonel teknik ekibimizle çözüme kavuşuyor. Değişimi neticesin de telefonda bir sorun kalmayacaktır.

 

Sorun yaşadığınız cihazı İstanbul’da yer alan servisimize ücretsiz olarak kargo ile gönderebilir, tamir işlemi bittikten sonra yine kargo ile ücretsiz olarak teslim alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin her yerinden arızalı telefonlarınızı bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

Ağır hasarlı telefonlarınızı gönül rahatlığı ile servisimize gönderebilir kısa süre içinde tamir edilerek yeniden kargo ile teslim alabilirsiniz.

 

Servisimizde başlıca tamir edilen bazı anakart sorunları şunlardır; Şarj etmeme, şarj entegre aksaklıkları, dokunmatik panel, dokunmatik entegre sorunları, ekran göstermiyor, görüntü entegre sorunları, ‘ses karşıya gitmiyor’ gibi ses entegre sorunları, şebeke çekmiyor, şebeke entegre (baseband) sorunları gibi problemlerle karşılaşılabilir.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum