Şimdi bu arızaların sebeplerine birlikte bakalım. İlk sebebi  kullanmakta olduğunuz şarj aletinin ya da şarj aleti kablosunun arızalanmasından olabilir.

 

Farklı bir şarj aletiyle deneme yapmanızı ya da kendi şarj aletinizin farklı bir telefonda çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

 

iPhone  cep telefonlarının şarj almama sebebi sadece şarj aleti kaynaklı değildir. Şarj aletinin çalıştığından emin iseniz sorun şarj soketi ya da şarj entegresi kaynaklı olabilir.

 

Böyle bir durumda uzman teknisyenler tarafından onarım işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

 

iPhone şarj sorunu ile ilgili en büyük sebeplerinden biri de şarj soketinde meydana gelen arızalardır.

 

Bu arızalar, telefonun şarja takılırken fazla bastırılmasından, şarj soketinin zorlanması, oksitlenme yaşanması ya da şarj soketi içerisinde toz, kir ve benzeri şeylerin birikmesinden kaynaklanmaktadır.

 

Şunu yapabilirsiniz, şarj soketinin içerisine ışık yardımı ile bakıp, içeride birikmiş toz, kir veya kumaş parçaları mevcut ise herhangi bir kürdan yardımı ile dikkatli bir şekilde temizliğini yapabilirsiniz.

 

Bu işlemi gerçekleştirmenize rağmen cihazınız şarj almamaya devam ediyor ise şarj soketinin değiştirilmesi gerekir.

 

Bu tarz çözülemeyecek hatalar için CepteTamir sizin yardımınıza koşar, ayrıca ilerleyen zamanlarda böyle sorunlar yaşamak istemiyorsanız ve çok daha uygun bir şekilde tamir etmek istiyorsanız CepteKoruma paketimiz tam size göre.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum